Kategorie

  • Allani
  • /
  • Produkt dnia
  • /
  • Tupot małych stóp, czyli przegląd butów damskich w małych rozmiarach
mira duma

Tupot małych stóp, czyli przegląd butów damskich w małych rozmiarach

Znalazłaś swoje wymarzone jesienno-zimowe buty, prosisz panią ekspedientkę o swój rozmiar i kolejny raz dowiadujesz się, że tak małych rozmiarów nie posiadają? Zastanów się, jak często powtarzał się u Ciebie ten scenariusz. Często? Jeśli tak, to skorzystaj z naszego przeglądu obuwia dla kobiet z niewielkimi stopami.

Buty w małych rozmiarach

Filigranowe kobiety zazwyczaj nie mają problemu ze znalezieniem pasujących ubrań. W sklepach półki uginają się pod mnogością rzeczy w rozmiarze 32 i 34, w których niewielkie kobietki mogą przebierać do woli i… we wszystkim wyglądać świetnie. Problem pojawia się jednak przy wyborze pasujących butów. Każda z nas marzy o modnych modelach, wpisujących się w aktualne trendy. Samo ich znalezienie nie stanowi problemu, gorzej z odszukaniem odpowiedniego rozmiaru.

Pamiętaj – nie warto rezygnować z fajnego designu na rzecz konieczności zakupu. Aktualnie producenci bardzo dbają, żeby ich kolekcje posiadały pełne rozmiarówki, nie zapominając o kobietach z małymi stopami. Nie da się jednak ukryć, że dostępność takich butów jest zdecydowanie gorsza stacjonarnie, dlatego warto poszperać w zakątkach Internetu. Samo szukanie jest teraz zdecydowanie ułatwione, ponieważ większość sklepów on-line posiada wygodne filtry, w których możemy zaznaczyć nie tylko rozmiar, ale również porę roku na którą chcemy zakupić buty. Oprócz kategorii damskich, proponujemy zaglądać również na dział dziecięcy! Wydaje Ci się, że nie znajdziesz tam butów odpowiednich dla dojrzałej kobiety? Nic bardziej mylnego! Obecnie obuwie dla nastolatek jest niczym „replika” ich dorosłej wersji. Bez wątpienia znajdziesz tam modne trapery, kozaki, workery czy wygodne śniegowce. „Szperanie” w dziale dla dzieci ma dodatkową zaletę – zazwyczaj ceny takiego obuwia są zdecydowanie niższe! Prawda, że warto?

Poniżej znajdziesz przegląd damskich butów na jesień i zimę w rozmiarach 34-36: 

Rozmiar 34

Rozmiar 35

Rozmiar 36

Fot.: Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.