Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Twórca Snapchata oczekuje dziedzica!
miranda kerr z twórca snapchata

Twórca Snapchata oczekuje dziedzica!

Oficjalnie Miranda Kerr stała się jedną z najszczęśliwszych kobiet na świecie! Dlaczego? Australijska modelka pół roku temu wzięła ślub z miliarderem, twórcą Snapchata, Evanem Spiegielem i właśnie oznajmiła, że spodziewają się potomstwa. Będzie to już drugie dziecko top modelki!

Miranda Kerr w ciąży

Miranda Kerr już od dłuższego czasu planowała kolejne dziecko i okazuje się, że jej marzenie się spełni! Ojcem dziecka będzie oczywiście jej życiowy partner, Evan Spiegiel, dyrektor generalny Snapchata. Mimo że modelka wciąż nie pochwaliła się publicznie swoim błogosławionym stanem, już krążą plotki, że rozwiązanie ciąży przypadnie na połowę przyszłego roku.

Przyjście dziecka na świat zawsze wiąże się ze stresem i obawami związanymi z wychowaniem maleństwa. Evan i Miranda mają jednak już w tym doświadczenie, ponieważ wspólnie wychowują synka, 6-letniego Flynna, z pierwszego małżeństwa modelki. Dla przypomnienia – gwiazda Victoria’s Secret wcześniej związana była z aktorem Orlando Bloomem, z którym po niezbyt udanym związku rozstała się w 2013 roku. Jak widać pisana jej była inna historia miłosna! Jej wybrankiem został młodszy o 7 lat miliarder, z którym w tajemnicy wzięła ślub podczas skromnej ceremonii, niedostępnej dla mediów. Miranda przed ślubem z Evanem zdradziła jednak pewną tajemnicę. Podobno twórca Snapchata jest bardzo wstrzemięźliwy, dlatego do swojego pierwszego razu czekali aż do nocy poślubnej. Tradycyjne podejście szybko zaowocowało i para spodziewa się dziecka.

Ślub z miliarderem Evanem Spiegelem

Warto wrócić wspomnieniami do tej pięknej ceremonii. Do ostatniej chwili była ona utrzymana w tajemnicy, co w dobie wszechobecnych mediów czynią ją wyjątkową. Na samą uroczystość do Brentwood w Kalifornii zostało zaproszonych jedynie 40 osób – najbliższa rodzina i przyjaciele. Mimo niewielkiej ilości przybyłych osób para wydała na przygotowanie ślubu sporą sumę pieniędzy. Niewątpliwie jednym z droższych elementów tej ceremonii była bajkowa suknia Mirandy Kerr, którą zaprojektowała sama dyrektor kreatywna domu mody Dior – Maria Grazia Chiuri. Ślub odbył się w otoczeniu romantycznej scenerii, w której główną rolę grały girlandy z różowych kwiatów.

Gratulujemy przyszłym rodzicom i życzymy wspaniałych wspólnych chwil! 

Fot.: Instagram @MirandaKerr

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.