Kategorie

ubrania, które są niemodne

Tych rzeczy lepiej nie kupuj – to grozi modową wpadką

Niektóre trendy, mimo że uwielbiane i niezwykle popularne, często „giną” śmiercią naturalną. Dlaczego? Prawdopodobnie ich przesyt na ulicach miast sprawia, że zwyczajnie nam się już opatrzyły, dlatego marzymy, żeby w trendach pojawiło się coś świeżego! Dzisiaj pokażemy Wam 3 trendy, które wraz z nadejściem 2018 roku znikną bezpowrotnie.

Ubrania off-shoulder

Ubrania z odkrytymi ramionami są już passé! Jesteś w szoku? Jak to, przecież przez ostatnie dwa sezony wszystkie magazyny modowe huczały, że jest to najbardziej kobiecy TOP trend! Bez wątpienia ubrania off-shoulder pięknie podkreślają ramiona i obojczyki oraz pasują większości kobiet, jednak to właśnie wszechobecna popularność sprawiła, że trend ten został całkowicie zdegradowany w modowej hierarchii. Co nosić jako alternatywę? Polecamy ubrania z seksownym, ale nieoczywistym dekoltem na plecach! Wygląda niezwykle zmysłowo, a nie nosi go co druga dziewczyna.

Co w zamian?

Choker

Najpierw nosiłyśmy na szyi delikatne rzemyki lub wstążki, ozdobione celebrytkami i dekoracyjnymi końcówkami, później choker przeszedł metamorfozę i zaczął bardziej przypominać stroją obrożę, niż delikatną biżuterię. Wraz z jego przeobrażeniem poczuliśmy, że ta moda chyba nie zmierza w odpowiednim kierunku. Dlatego coraz popularniejsze stały się krótkie naszyjniki z subtelnymi przywieszkami, które zmysłowo przylegają do naszej szyi. Są kobiece, delikatne i niczym nie przypominają sznurka za 2 zł. My bardzo cieszymy się na tę zmianę!

Co w zamian?

Sznurowania na dekolcie

Ostatni trend to sznurowania na dekolcie. Ten charakterystyczny element wzbogacał co drugą stylizację fashionistek! Dlaczego już odchodzi w zapomnienie? Obecnie projektanci lansują zdecydowanie delikatniejsze trendy, np. ubrania ze stójką, które bez odkrywania większej ilości ciała, tworzą kobiecy wizerunek stylizacji. Wydawać by się mogło, że mocny detal, jakim jest wiązanie przy dekolcie, nijak wpisuje się w ten nurt. Czym zastąpić go zimą? My, jako zwolenniczki cozy ubrań, proponujemy pójść w całkowite przeciwieństwo i w zimowe dni zdecydować się na przyjemny, otulający naszą szyję golf.

Co w zamian:

Fot.: Imaxtree, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.