Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Azja Express 2 – typujemy faworytów!

Azja Express 2 – typujemy faworytów!

Czas start! Wczoraj ruszył pierwszy odcinek drugiego sezonu „Azji Express”. Gwiazdorski skład uczestników zapowiada się obiecująco. Dziś uchylamy rąbka tajemnicy – zobaczcie naszych faworytów!

Było sporo emocji, sami nie wiemy, jak dotrwaliśmy do końca – mnóstwo kontrowersji i barwnych postaci. TVN zafundowało nam niezłe show! Odważni, żądni sławy i gotowi na wszystko uczestnicy zostali wysłani na Sri Lankę, skąd przejadą przez południowe i środkowe Indie. Bez pieniędzy na transport, jedzenie oraz nocleg, przemierzając tysiące kilometrów, po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z największymi koszmarami i postawić na szali przyjaźnie i znajomości. Ale spokojnie, to tylko show! Kim są uczestnicy nowego sezonu? Wytypowaliśmy, rzecz jasna subiektywnie, duety, które mogą stać się nowymi gwiazdami Internetu!

Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak razem „walczą o życie”!

Założycielka i dyrektor kreatywna marki La Mania na „wypad” do Indii zabrała ze sobą kontrowersyjnego youtubera, Łukasza Jakóbiaka, na którego w ostatnim czasie spłynęła dość spora fala krytyki. Przetakiewicz i największy fan Ellen DeGeneres w Polsce – to z pewnością nasi najwięksi faworyci!

Jesteśmy strasznie ciekawi, jak kochająca wystawne życie Joanna poradzi sobie z zadaniami. W premierowym odcinku uczestnicy mieli odróżnić zwykłe kamienie od szafirów i ułożyć je od najdroższego do najtańszego. Wydawać się mogło, że to zadanie wręcz stworzone dla naszej pary! Niestety, tym razem miłość do luksusu zawiodła – wszystkie szafiry Joanna wskazała źle. Nam jednak najbardziej spodobało się niewdzięczne zadanie ze słoniami, w którym to Przetakiewcz porównała się do Matki Smoków z „Gry o Tron”:

Czuję się jak w Game of Thrones. Jak Khalessi siedząca na jednym ze swoich wielkich smoków.

WOW!

Dorota „Grażyna” Gardias i Katarzyna Domeracka

Ta para wzbudziła mnóstwo emocji i zapoczątkowała pierwszy konflikt! A wszystko dlatego, że już na pierwszym etapie wyścigu dopuściła się nieuczciwego chwytu, na który stać było jedynie Renulkę z poprzedniego sezonu. Dziennikarka, Dorota Gardias, zabrała koledze sprzed nosa samochód(!) i odjechała nim wraz ze swoją przyjaciółką – Katarzyną. Zgodnie twierdzimy, że to był cios poniżej pasa! Niby rozumiemy motywację, zdeterminowanie i chęć zajęcia dobrego miejsca, ale takie zagrania w historii programu nigdy się nie opłacały.

Naszą uwagę zwrócił również strój Doroty i Kasi, które w pierwszym odcinku dosyć barwnie się wystylizowały. Ubrane w różowe T-shirty i czapki z daszkiem śmiało walczyły o „przetrwanie” i immunitet. Oby tylko pamiętały, że w programie chodzi o dobrą zabawę!

Marta Wierzbicka i tajemnicza Oliwka

Marta Wierzbicka, znana z serialu „Na Wspólnej”, wraz przyjaciółką Oliwią Cabaj postanowiły wziąć razem udział w ekstremalnej wyprawie TVN-u. Zapowiada się, że będą jednym z bardziej sympatycznych duetów w drugiej edycji. Z racji, że dziewczyny to dobre przyjaciółki, wybrały plecaki w tym samym kolorze (zielonym). Wokół tego powstała teoria spiskowa (zapoczątkowana przez przyjaciela Antoniego Pawlickiego), jakoby barwa ta miała je przybliżyć do zwycięstwa…

Podczas słynnego przepakowywania na czas, Wierzbicka nieco panikowała, trochę się stresowała, ale bądźmy szczere – wszyscy wiemy, jak ciężko jest pod presją czasu dokonać szybkiej selekcji ubrań! Takiemu zadaniu zawsze towarzyszy mnóstwo emocji, czy jest się na wizji, czy nie! Dziewczyny w pierwszym odcinku prezentowały się sportowo i na luzie i to nam się podobało! Na koniec programu dostały immunitet i mogą być bezpieczne aż do trzeciego odcinka!

Zobacz pozostałych uczestników drugiego sezonu „Azja Expres” w naszej galerii:

  • Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc Magdzin
  • Michał Piróg i Piotr Czajkowski
  • Tymon Tymański i jego syn Lucas
  • Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz
  • Julia i Zuzanna Bijoch

[poll id=”168″]

Fot.: Mat.prasowe TVN

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.