Kategorie

  • Allani
  • /
  • Jak nosić
  • /
  • Ups! Jennifer Lopez i wpadka?! To często się NIE zdarza!

Ups! Jennifer Lopez i wpadka?! To często się NIE zdarza!

Jennifer Lopez daje niezłe show! Choć wpadki zdarzają się niezwykle rzadko, tym razem coś poszło nie tak…. Spójrzcie sami, bo to również przestroga dla nas!

Jenn przez wielu uznawana jest za modowe guru. Styl gwiazdy podoba się jej fanom, a jej seksowne kreacje znajdują wielu zwolenników. Są też jednak tacy, którzy twierdzą, że balansuje na niebezpiecznej granicy kiczu. Ta ostatnia grupa z pewnością tylko podtrzyma swoje stanowisko, gdy zobaczy najnowszy look gwiazdy. Tym razem zawiódł ją sztab ludzi odpowiedzialnych za wygląd, a w szczególności stylistka i makijażystka. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Ciężko się z nimi nie zgodzić…

Jennifer Lopez w zbyt krótkiej sukience

Gwiazdę sfotografowano w dość niefortunnym zestawie, który delikatnie można określić jako tandetny. Na oficjalnej prezentacji nowego programu tanecznego World of dance, w którym będzie jurorką, pojawiła się  w stylizacji „na nastolatkę”. Tym razem postawiła na ekstremalnie krótką kreację z efektownymi marszczeniami. Gwiazda chyba za wszelką cenę chciała pochwalić się zgrabnymi nogami, bo całość uzupełniła szpilkami od Jimmy Choo. Efekt? Dzieje się tu trochę za dużo! Nie dość, że długość kreacji była mocno niebezpieczna, to jeszcze wyeksponowała spory dekolt. Patrząc na jej strój, uwierzycie, że piosenkarka w tym roku kończy 49 lat?!

Jennifer Lopez – wpadka z konturowaniem!

Konturowanie twarzy to obecnie największy trend i jednocześnie największa broń do walki z wieloma kompleksami: pozwala na optyczne wyszczuplenie buzi, zmniejszenie nosa, czy pozbycie się długiego podbródka. Mimo że nie wymaga jakiś szczególnych umiejętności wizażowych, to wiele kobiet popełnia błędy. Makijażowe potknięcia, w szczególności w słynnym konturowaniu, zdarzają się chyba wszystkim! Tym razem padło na latynoską piękność. Niestety taka udokumentowana wpadka nie jest łatwa do zapomnienia. Choć J.Lo z pewnością miała wokół siebie sztab ekspertów od make-upu, jej twarz nie do końca wyglądała dobrze. Widzicie, co dzieje się na jej twarzy? Jej makijażystkę chyba poniosło z bronzerem! Spójrzcie tylko na zbyt mocno podkreślone, brązowe czoło… Ups!

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.