Kategorie

  • Allani
  • /
  • Włosy
  • /
  • Uwaga! Te fryzury w 2018 roku odejdą do lamusa
fryzury 2018

Uwaga! Te fryzury w 2018 roku odejdą do lamusa

Wybierasz się do fryzjera i rozmyślasz nad nowym cięciem? Uważaj na te topowe fryzury! W przyszłym roku będą już niemodne! A jeśli jeszcze je nosisz, szybko pomyśl nad zmianą uczesania. Masz czas do końca grudnia…

Mijający rok był bardzo różnorodny pod względem fryzur i każda z nas mogła wybrać coś dla siebie. Tymczasem, czas nie stoi w miejscu, trendy się zmieniają i pora powoli rozglądać się za nowym uczesaniem. Cóż, tak to już jest z gorącymi hitami – szybko opanowują wybieg i ulice, by potem równie szybko odejść z niepamięć. Dlatego uważaj na poniższe fryzury: już niedługo noszenie czegoś takiego na głowie będzie uważane za szczyt obciachu.

Gładkie fryzury z przedziałkiem

Nikt nie spodziewał się, że ta minimalistyczna fryzura opanuje cały świat mody. Proste rozpuszczone włosy z przedziałkiem pośrodku inspirowane były modą lat 90., która w tym sezonie święciła triumfy. Tej z pozoru nudnej fryzurze dały się porwać największa gwiazdy: nosiła ją Hailey Baldwin, Bella Hadid, Kendal Jenner, a na naszym rodzimym podwórku Joanna Horodyńska. Teraz nadszedł czas zrezygnować z tego cięcia i przygotować się na coś zupełnie nowego. W końcu, monotonia jest przecież nudna.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów:

Blond pixie cut

To była najbardziej radykalna (i niekoniecznie twarzowa) fryzura mijającego roku! Krótko ostrzyżona głowa w kolorze platynowego blondu oczarowała wiele celebrytek, a o ich metamorfozach rozpisywały się gazety na całym świecie. Katy Perry, Cara Delevigne, Kristen Stewart bądą musiały nieco zapuścić włoski, ponieważ to cięcie odchodzi do lamusa. My odetchnęłyśmy z ulgą i cieszymy się, że była to tylko jednoroczna fanaberia.

Modne akcesoria do włosów:

Jaśniejsze pasemka

Słyszałaś o blorange albo tiger eye? Teraz możesz zapomnieć o tym rodzaju koloryzacji. Od 2018 roku jaśniejsze pasemka będą już passe. W końcu, ile można powtarzać ten sam motyw? W nowym roku na jakiś czas pożegnamy się z różnorodnymi pasemkami włosów na głowie – odtąd będzie liczyć się tylko monochromatyczna koloryzacja. Dla nas bomba – szykuje się jakiś powiew świeżości.

Wybierz farbę do włosów dla siebie:

 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.