Kategorie

Kylie Jenner w Local heores

Uwierzysz, że to dwie różne osoby? Poznaj izraelską kopię Kylie Jenner

Uwierz nam, te dwie dziewczyny ze zdjęcia to dwie różne osoby. Kim w takim razie jest klon najmłodszej z rodziny Kardashian – Kylie? Przeczytajcie!

Przecieracie oczy ze zdziwienia widząc to szokujące podobieństwo? My również! Poznajcie Liron Eini – dziewczynę izraelskiego pochodzenia, która śmiało mogłaby się podać za członkinie rodziny Kardiashian. Jej niewiarygodne podobieństwo do Kylie Jenner szokuje, a nie jest to jedyna cecha jaka je łączy.

Podobieństwo Kylie i Liron

Loving my Misogi cap from @secretstash.us ❤️ Photo by the amazing @bornofidan

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika LIRON ? EINI (@lironeini) 2 Lut, 2016 o 9:55 PST

Nie uwierzycie, ale kilka dni temu obydwie dziewczyny świętowały swoje urodziny, ponieważ przypadkowo urodziły się dokładnie w ten sam dzień. Liron zapytana o jej niesamowite podobieństwo do Kylie, nie zauważa zbyt wielu wspólnych elementów, pomijając właśnie ich wspólną datę urodzin. My jednak uważamy, że łączące je cechy wciąż można mnożyć. Rozpocznijmy chociażby od samego wyglądu. Kształty dziewczyn są wręcz bliźniacze, szczególnie, że obydwie podkreślają je w identyczny sposób. Obcisłe, ołówkowe spódnice, seksowne crop topy oraz spodnie z wysokim stanem, to stałe elementy w ich garderobie. Bliźniaczo podobnymi czyni je również makijaż – sensualnie podkreślone, powiększone usta, mocno zaznaczone kocie oczy i pełne konturowanie, to atrybut Kardashianek, który młoda Izraelka śmiało stosuje na co dzień.

Jeśli nadal Wam mało podobieństw, to zwróćcie uwagę na włosy Liron. Długie, w kolorach tęczy, są niewątpliwie jej znakiem rozpoznawczym. A teraz przypomnijcie sobie Kylie, która jeszcze niedawno uwielbiała eksperymentować z perukami w cukierkowych kolorach, począwszy od różu, aż po zieleń. Trzeba przyznać, że gdyby nie komentarze w hebrajskim języku pod zdjęciami Liron na Instagramie, to śmiało można pomyśleć, że znajdujemy się na koncie King Kylie.

Kylie Jenner wspiera polskie marki modowe! Zobacz >>>

Dziewczyny w rzeczach polskiej marki

Dopełnieniem tych niekończących się porównań, niech będzie polski akcent, który pojawił się u obydwóch dziewczyn. Kylie i Liron Eini dołączyły niedawno do teamu Local Heroes dodając na swoje konto na Instagramie zdjęcie w dresach od polskiej marki, czym – jesteśmy przekonane – znacznie zwiększyły sprzedaż naszego rodzimego brandu. Będziecie obserwować rozkwit kariery izraelskiej kopi Kylie, czy może kolejna Kardashianka to już zbyt dużo w świecie show biznesu?

Fot.: Instagram 

ZOBACZ WIĘCEJ Z KATEGORII: W STYLU GWIAZDY

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.