Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Viola Kołakowska w nowym image’u o KROK od wpadki

Viola Kołakowska w nowym image’u o KROK od wpadki

Viola Kołakowska znów ma swoje pięć minut w mediach. Aktorka i modelka, znana głównie jako partnerka Tomasza Karolaka, po rozstaniu szybko wróciła do formy, zwracając na siebie uwagę bardzo odważną kreacją oraz nową fryzurą. Zobaczcie, jak się prezentowała!

W poniedziałkowy wieczór odbył się uroczysty pokaz filmu Listy do M. Czas niespodzianek. Na specjalnej premierze, jak to zwykle bywa, zjawili się nie tylko aktorzy grający w filmie, ale i wszystkie gwiazdki z naszego rodzimego show-biznesu. Nie mogło też zabraknąć Violi Kołakowskiej, która zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem.

Viola Kołakowska o krok od wpadki

Viola była kiedyś niezwykle popularna, na ściankach i imprezach kusiła kobiecymi strojami. Dziś znana jest głównie z burzliwego związku z Tomaszem Karolakiem, a mało kto pamięta już o jej występach w telewizyjnych produkcjach. Teraz pracuje głównie jako stylistka w programie „Dzień dobry TVN”. Na wczorajszej premierze zaprezentowała się w nowej, krótkiej fryzurze z grzywką, ale nie to wywołało zainteresowanie mediów… Otóż, znana z zachowawczych stylizacji, postawiła na oszałamiającą  kreację.

Kołakowska na ściance pozowała w długiej, sięgającej aż do ziemi sukience, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Góra kreacji z długim rękawem była pokryta koronką, a w dolnej części znajdował się mocno wycięty rozporek, który sięgał aż do bioder. To właśnie wzbudziło największe zainteresowanie! Krój był dość ryzykowny, a Viola musiała cały czas pilnować, aby nie odsłonić zbyt wiele. Media nie uniknęły też porównań do słynnej kreacji Angeliny Jolie, która podczas rozdania Oscarów w 2012  pojawiła się w podobnej sukni, prezentując nogę w pełnej krasie i tym samym stając się internetowym memem. Teraz to nasz rodzima gwiazda miała zabłysnąć w świetle jupiterów, jednak w tym przypadku było o krok od wpadki, o czym świadczą jej dziwne pozy…

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment