Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hot trend
  • /
  • W tej sukni z „Nowego oblicza Greya” zakochały się miliony internautek. Zobaczcie!
kreacja anastasii stelle

W tej sukni z „Nowego oblicza Greya” zakochały się miliony internautek. Zobaczcie!

Coś czujemy i raczej się nie mylimy, że suknia filmowej Anastasii Steele przejdzie do historii. Internautki oszalały na punkcie tej kreacji – to marzenie każdej panny młodej. Zobaczcie, dlaczego wszyscy chcą ją mieć!

Sądząc po szaleństwie, jakie panuje wokół tego filmu, możemy już prognozować, że to będzie największy hit tej zimy. Gorącą atmosferę podgrzewają plotki o pewnej nagiej scenie z intrygującym Christianem Greyem, granym przez Jamiego Dornana. Musimy przyznać, że producenci sprytnie stopniują napięcie i bardzo wolno dzielą się z nami kolejnymi newsami z filmu. Niech Was nie zwiedzie sielanka kochanków, bo z pewnością będzie równie niegrzecznie, jak w poprzednich częściach!

Suknia ślubna Anastasii Steele

Ten film jest doskonałym sposobem na udaną reklamę. Gdy tylko wychwycimy coś fajnego, od razu to podłapujemy i chcemy jak najszybciej mieć. Tak było z seksowną bielizną głównej bohaterki, szminkami i rożnymi akcesoriami z przeznaczeniem na „wieczór dla dwojga”. Niedawno w Internecie pojawiły się pierwsze zajawki ze wspólnego tańca nowożeńców, podczas którego Anastasia Grey (tak, już nie Steele) prezentuje swoją suknię ślubną w całej okazałości. Dla tych z Was, które poszukują wymarzonej sukni, to może być trafiona inspiracja!

Meet the new Mr. & Mrs. Grey in #FiftyShadesFreed this Valentine’s Day.

Post udostępniony przez Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie)

Ślubna kreacja Any wpadła w oko większości paniom, chociaż nie posiada bogatych zdobień. Przepiękna suknia z długim trenem, uszyta z delikatnej koronki, wyszła spod igły filipińskiej projektantki – Monique Lhuillier. Jest idealnym połączeniem tradycjnego oraz nowoczesnego stylu, dlatego wcale się nie dziwimy, że tak wiele kobiet ją pokochało! Artystka nie omieszkała pochwalić się dziełem na Instagramie – podobno zainteresowanie tym modelem jest ogromne! Wcale się nie dziwimy, w końcu w takiej kreacji każda kobieta będzie mogła poczuć się jak księżniczka! Coś nam się wydaje, że dla Monique to będzie bardzo pracowity czas….

Spend Christmas with the one that matters most. #FiftyShadesFreed

Post udostępniony przez Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie)

Sukienki w stylu Anastasii Steele w bardzo atrakcyjnych cenach:

Fot.: Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.