Kategorie

dzianinowe sukienki dla ciężarnych

W tym ubraniu poczujesz się sexy przyszłą mamą

Czy w ciąży można czuć się seksownie i kobieco? Wbrew stereotypom, polskie gwiazdy udowadniają, że to możliwe! Zwłaszcza, jeśli zaokrąglone kształty podkreśli odpowiednia stylizacja. Zobacz, jaki element garderoby jest wprost stworzony dla ciężarnych!

W polskim show-businessie niedługo znów przybędzie nowych latorośli gwiazd. Niedługo swoje pierwsze dziecko na świecie powita aktorka Magdalena Boczarska. Swoje rodziny powiększą także Katarzyna Zielińska oraz Anna Gzyra. Pomimo odmiennego stanu aktorki nie zwalniają tempa i chętnie pojawiają się na różnego typu imprezach. Aktywnie udzielają się także w mediach społecznościowych. Życie publiczne wymusza na nich odpowiedni wygląd — oj nie, mimo powiększającego się brzucha, gwiazdy nie uciekają się do wymówek i na każdym kroku udowadniają, że dbają o siebie. Ostatnio nawet Kasia Zielińska odważyła się na śmiałe wyznanie i stwierdziła, że w ciąży czuje się sexy.

Jak w ciąży poczuć się seksownie?

Chyba nie ma słów, żeby opisać co się dzieje w mojej głowie w oczekiwaniu na TĘ wielką radość. To stan, który chyba każda kobieta chciałaby zatrzymać w głowie i być tak szczęśliwa przez całe życie jak teraz. Chodzę sobie ulicami, śpiewam, uśmiecham się do ludzi i gadam, wydawać by się mogło, sama z sobą ❤️ Powiększam się, sprawiam swojemu brzuszkowi dużo radości i każdego dnia się rozpieszczam. Oczywiście są granice tego wszystkiego – na pewno nie pięć mielonych dziennie? Czuję się bardzo sexy i wiem, że jestem bardzo ważna w życiu mojej Rodziny. No normalnie odjazd?????? KRÓLEWNA Z ZIARENKIEM GROCHU #mamąbyć #mama #mamuśka #szczęście #fasolka #jaimojabanda #królewnazziarnkiemgrochu #mummy #family #❤️ #iloveyou

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Czy to kwestia dobrego samopoczucia? A może odpowiedniego stroju? Jedno jest pewne, od obu tych czynników zależy pozytywne postrzeganie własnej osoby w tym szczególnym okresie oczekiwania na potomka. Katarzyna Zielińska przez cały czas ciąży stara się, aby jej ubrania były zarówno wygodne, jak i gustowne. Kremowa dzianinowa sukienka, w której pozuje na Instagramie, jest tego przykładem. Zresztą, nie tylko Kasia sięgnęła po ten niezawodny i kobiecy element garderoby. Ostatnie dni pokazały, że inne ciężarne aktorki również cenią prostą kreację. Czyżby w niej tkwił sekret udanego wyglądu w ciąży?

Dzianinowa sukienka — must have każdej kobiety w ciąży

Co łączy Magdalenę Boczarską i Annę Gzyrę oprócz wspólnego zawodu i rosnącego brzucha? Obie gwiazdy uwielbiają prostą dzianinową sukienkę. Magdalenę Boczarską mogłyśmy w niej zobaczyć na czwartkowym otwarciu wystawy. Do beżowej kreacji gwiazda wybrała kabaretki, botki,  płaszcz z nakrapianym printem i torebkę vintage. Wyszło naprawdę stylowo i nowocześnie! Z kolei Anna Gzyra pojawiając się na urodzinach sklepu „Smyk” postawiła na wygodę. Różowa sukienka opięła całkiem spory już brzuch celebrytki, a pomarańczowa torba i bordowe kozaki były ukłonem w stronę modnego ostatnio łączenie krzykliwych barw.

I jak tu nie lubić dzianinowej sukienki, skoro można w niej świetnie wyglądać? Prosty krój korzystnie wpływa na zaokrągloną figurę, zgodnie z zasadą: im mniej, tym lepiej. Co więcej, elastyczny materiał dopasowuje się do zmieniających się kształtów. Jeśli jesteś w pierwszych miesiącach ciąży i zaopatrzysz się w taką sukienkę, być może będzie Ci ona towarzyszyć aż do rozwiązania. Uniwersalny fason i brak nadruków sprzyja Twojej modowej kreatywności. Dzianinową sukienkę włożysz na oficjalną okazję, a po zestawieniu jej z ciepłymi botkami i puchówką stworzy świetną casualową stylizację. Jeden element, a tyle możliwości!

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.