Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Wakacyjna sesja z polską modelką w roli głównej!
zuzanna bijoch polska modelka

Wakacyjna sesja z polską modelką w roli głównej!

Zuzanna Bijoch to kolejna polska modelka, która odnosi sukcesy za granicą. Oglądając letnią sesję z jej udziałem, zamarzyły się nam wakacje! Sami zobaczcie!

„Summer Hideout” to tytuł okładkowego edytorialu lipcowego Elle. Główną bohaterką sesji jest Zuzanna, która pozuje na tle cudownej, kalifornijskiej aury. Seksowna sesja duńskiego wydania magazynu jest pełna letniej beztroski i wolności.

Plażowa moda w stylu retro

Zdjęcia zachowane są w nonszalanckim klimacie, wakacyjnego wypoczynku. Piękna modelka pozuje w strojach kąpielowych od Missoni i Calvina Kleina. Kostiumy uwodzą nas różnorodnością, a sesja z polską gwiazdą wybiegów, inspiruje do poznania plażowych trendów.

Letnia kryjówka

Kolory, doskonałe ujęcia i niezwykły klimat wprawił nas w wakacyjną euforię. Ta niezwykle barwna sesja nastraja nas optymistycznie! Deska windsurfingowa i roześmiana Zuzanna w bikini, tworzą doskonałą, amerykańską scenerię. Autorem zdjęć jest Henrik Bulow, który doskonale oddał sielski klimat urlopu.

Wakacyjny wypoczynek

Modelka została uchwycona w naturalnych pozach. Duńskiej redakcji Elle udało się uchwycić wakacyjne lenistwo. Edytorial przypomina nam zdjęcia z wakacji, do których wzdychamy z tęsknotą.

Zuzanna Bijoch w kostiumie jednoczęściowym

Oprócz scenerii, sielskiej aury i żaru lejącego z nieba słońca, zachwyciły nas jednoczęściowe kostiumy, jakie ma na sobie Zuzanna. Naszą uwagę zwróciły przed wszystkim plażowe stroje w stylu vintage oraz jednoczęściowe kostiumy, w których prezentuje się Bijoch.

Fot.:Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.