Kategorie

Walentynki tuż, tuż! Zobacz romantyczne stylizacje blogerek

Dzień Zakochanych zbliża się wielkimi krokami. To dobra okazja na to, by pokazać się od kobiecej i romantycznej strony. Jak w prosty sposób poczuć się wyjątkowo? Zobacz pomysły naszych blogerek, a na końcu zagłosuj na swoją ulubioną stylizację!

Dla niektórych zbliżające się walentynki to dzień jak co dzień, a dla innych to specjalny czas na okazywanie uczuć ukochanej osobie. To również niepowtarzalna okazja, aby pokazać swój subtelniejszy wizerunek. Gdyby kobiecość zależała tylko od sukienki, wysokich obcasów i ust w czerwonym kolorze, wszystko byłoby proste. W tym tygodniu postanowiliśmy jednak zaprezentować Wam dwa oblicza: romantyczny z domieszką boho, długą kwiecistą sukienką i czerwonym, zawadiackim beretem w roli głównej. Drugi nonszalancki i nowoczesny ze sportowymi cygaretkami i czerwoną marynarką, czyli proste składniki na sexy look! Który zestaw wygra?

Stylizacja Jeans please:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Jeans please<<<

Stylizacja Idy Cupas:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Ida Cupas<<<

↘  Zagłosuj ↘

[poll id=”259″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji należą do autorek blogów: Jeansplease, Ida Cupas

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment