Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Weronika Rosati przygotowuje się do roli… mamy!
Weronika Rosati

Weronika Rosati przygotowuje się do roli… mamy!

To już potwierdzone! Weronika Rosati spodziewa się pierwszego dziecka! Jak sprawdzi się w nowej roli? Dowiemy się jeszcze w tym roku!

Weronika Rosati w ciąży

Weronika Rosati to polska aktorka, która swoją karierę rozwija również za granicą. Ostatnio pasmo sukcesów dotyka nie tylko jej sfery zawodowej, ale również życia prywatnego! Aktorka małego i dużego ekranu od dłuższego czasu spotyka się ze znanym ortopedą, Robertem Śmigielskiem, z którym spodziewa się pierwszego dziecka. Informację o ciąży potwierdziła managerka gwiazdy oraz sama Weronika, dodając na swojego Instagrama wymowne zdjęcie Elizabeth Taylor z 1957 roku.

Spekulacje na temat ciąży Weroniki pojawiły się już wcześniej! Fani aktorki zauważyli, że coraz częściej pojawia się w oversizowych ubraniach i sukienkach odciętych pod biustem, które optycznie maskują brzuszek. Dało to do myślenia obserwatorom gwiazdy, którzy zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem aktorka czegoś nie ukrywa? Jak się okazało, wnikliwe obserwacje fanów okazały się trafne! Weronika Rosati prawdopodobnie późną jesienią zostanie mamą!

 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Partnerem i przyszłym ojcem jej dziecka jest znany ortopeda Robert Śmigielski, z którym aktorka spotyka się już od dłuższego czasu. Mimo znacznej różnicy wieku – Weronika 33 lata, Robert 51 lat, zakochani tworzą szczęśliwą parę, która teraz powiększy się o dodatkowego członka rodziny. Dla aktorki jest to całkowicie nowe doświadczenie, ponieważ spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jednak na pewno będzie mogła liczyć na doświadczenie swojego narzeczonego, który już po raz piąty zostanie tatą! Mimo że zarówno Weronika, jak i Robert dbają o swoją prywatność i rzadko komentują plotki na swój temat w mediach, tym razem trudno im było utrzymać tę szczęśliwą wiadomość w tajemnicy! Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia przyszłej mamie!

Fot.: East News

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.