Kategorie

Winona Ryder

Wielki powrót Winony Ryder!

Winona Ryder udowadnia, że jej czas jeszcze nie przeminął! Aktorkę coraz częściej możemy oglądać na małym ekranie oraz na łamach magazynów, co nas bardzo cieszy! Zobaczcie czym tym razem nas zaskoczyła!

Winona to gwiazda lat 90, która grała w największych produkcjach, reżyserowanych przez najlepszych twórców. Wiele osób pamięta ją z takich filmów jak „Edward Nożycoręki”, „Sok z żuka” i „Przerwana lekcja muzyki”. Niestety przez jakiś czas rzadko mogliśmy oglądać ją na dużym ekranie i czerwonym dywanie, nad czym bardzo ubolewamy. Aktorka stroni od rozgłosu medialnego i rozważnie selekcjonuje propozycję współpracy. Sporadycznie decyduje się na komercyjne projekty oraz rzadko udziela wywiadów, jednak dla „New York Magazine” zrobiła wyjątek!

Now on newsstands: our 2016 #FallFashion issue. Read the #WinonaRyder cover story at the link in our bio and on @thecut. ?: @normanjeanroy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika New York Magazine (@nymag) 8 Sie, 2016 o 7:20 PDT

Winona Ryder w sesji dla „New York Magazine”

Ostatnio z powrotem robi się o niej coraz głośniej, a to za sprawą nowego serialu produkcji Netflix. Otóż Winona dostałą główną rolę w produkcji „Stranger Things”. Zagrała tak dobrze, że przypomniała widzom, że kiedyś była numerem jeden! Serial otrzymał mnóstwo pozytywnych recenzji, a sama aktorka z powodzeniem powróciła na mały ekran. Nic więc dziwnego, że znalazła się na okładce najpopularniejszego kulturalnego magazynu zza Oceanu, „New York Magazine”.

“I’ve always been super-private and protective of certain experiences and certain friends. I don’t regret opening up about what I went through [with depression], because, it sounds really cliché, but I have had women come up to me and say, ‘It meant so much to me.’ It means so much when you realize that someone was having a really hard time and feeling shame and was trying to hide this whole thing … And even the whole, like, sensitive, fragile thing. I do have those qualities, and I just don’t think there’s anything wrong with them. There were times when I let it feel too overwhelming and almost, like, shamed, but I had to just get over that.” Read #HeatherHavrilesky’s interview with #WinonaRyder at the link in our bio. ?: @normanjeanroy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika New York Magazine (@nymag) 8 Sie, 2016 o 7:32 PDT

Propozycje Allani:

Winona Ryder powraca!

W wywiadzie, jaki możemy znaleźć w magazynie, opowiada o swojej nowej roli, analizując zachowanie bohaterki. Aktorka zdradza też jak w ostatnim czasie musiała poradzić sobie ze swoimi osobistymi problemami. Nie jest tajemnicą, że przeżyła załamanie nerwowe, z którego sukcesywnie wychodziła przez lata. Kariera Ryder ma się coraz lepiej, a ona sama powraca w świetnej formie! W sesji do magazynu pozuje w delikatnym makijażu, dzięki czemu możemy odnieść wrażenie, że zdjęcia wykonane zostały w naturalnej i luźnej atmosferze… Bardzo się cieszymy, że Winona Ryder znów angażowana jest do świetnych projektów. W show-biznesie, brakuje aktorów o takiej wrażliwości, intrygującej osobowości i ogromnym talencie!

#newyorkmagazine @nymag #august2016 #normanjeanroy #winonaryder #strangerthings @strangerthingstv

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Caleb Vivas (@caleb_vivas) 10 Sie, 2016 o 12:13 PDT

Fot.:Instagram, Eastnews