Kategorie

  • Allani
  • /
  • W stylu gwiazdy
  • /
  • Wieniawa, Rozenek, Gessler – co porabiają gwiazdy w trakcie pandemii? Zobacz!
julia wieniawa

Wieniawa, Rozenek, Gessler – co porabiają gwiazdy w trakcie pandemii? Zobacz!

Czas epidemii koronawirusa sprawił, że wszyscy – znani lub mniej znani – musieli zamknąć się w domach, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2. Dla polskich gwiazd spędzanie czasu w czterech ścianach to zupełnie nowa rzeczywistość. Jak się w niej odnalazły? Sprawdź razem z nami!

Julia Wieniawa i domowe ćwiczenia

https://www.instagram.com/p/B-Hc68opv74/

Na czas pandemii wszystkie kluby fitness, siłownie i salony wellness musiały zamknąć swoje progi. To bez wątpienia trudny czas dla naszych gwiazd, które nie mogą pozwolić sobie na zmianę rozmiaru na większy. Jak w tej sytuacji poradziła sobie młoda celebrytka, Julia Wieniawa? Artystka dba o zdrowie fizyczne, regularnie praktykując jogę! Julka opublikowała na Instagramie zdjęcia w charakterystycznych pozach joginki. Aktorka nie odpuszcza nawet w trakcie epidemii! W końcu, jak to mówią, w zdrowym ciele zdrowy duch!

Magda Gessler i relaks w ogródku

https://www.instagram.com/p/B-ziWsPpsMa/

Na zupełnie przeciwległej orbicie odpoczywa królowa polskiej gastronomii – Magda Gessler. Słynna restauratorka, którą kochają miliony, nawet w czasie epidemii pozostaje wierna fanom i dzieli się z nimi urywkami ze swojego przebojowego życia. Co robi gwiazda, jeśli nie może przeprowadzać rewolucji w restauracjach? Pani Magda zamiast rzucać talerzami w kelnerów wykorzystuje ten czas na wypoczynek w gronie najbliższych. Zawsze stylowo i z klasą.

Ania Lewandowska i czas z rodziną

https://www.instagram.com/p/B-m58pfhB7E/

A co porabia zamknięta w domu Anna Lewandowska? Druga po Chodakowskiej trenerka Polek – jeśli akurat nie jest na macie do ćwiczeń – najprawdopodobniej spędza czas ze swoją małoletnią córeczką. Lewandowska wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się domowymi treningami, zdrowym jedzeniem oraz towarzystwem ukochanych osób – Roberta i Klary, do których niebawem dołączy siostrzyczka lub braciszek.

Małgorzata Rozenek i maraton seriali

https://www.instagram.com/p/B-PL3TGhx8K/

Perfekcyjna Pani Domu w trakcie epidemii koronawirusa nadrabia zaległości w serialach. Gwiazda stosuje się do zaleceń, ograniczając wyjście z domu do minimum. Mimo zamknięcia się w czterech ścianach królowa ścianek i tabloidów stara się podtrzymywać swój nienaganny wizerunek, pozując do zdjęć w pełnym makijażu i dopracowaną stylizacją. Powyżej lady Rozenek w pomarańczowym dresie, który nawiązuje do serialu Orange Is The New Black.

Maryla Rodowicz i charytatywne koncertowanie

https://www.instagram.com/p/B-ke3iZidro/

A jak radzi sobie królowa polskiej piosenki, czyli Maryla Rodowicz? Artystka postanowiła wesprzeć polskich medyków i wraz z innymi gwiazdami wzięła udział w charytatywnym koncercie. Z gitarą w ręce, we wzorzystej koszuli i z bandaną we włosach Maryla zaśpiewała swoje przeboje z domowej kanapy do kamery laptopa, dowodząc po raz kolejny, że królowa jest tylko jedna.

 

Sprawdź ofertę sieciówek online i kup modne ubrania oraz dodatki na ten sezon!