Kategorie

wiosenna stylizacje blogerek 2018

Wiosenne stylizacje blogerek, które łatwo odtworzysz

Szukasz ciekawych pomysłów na wiosenne stylizacje? Koniecznie sprawdź nasze dzisiejsze propozycje, które wyłowiliśmy z polskiej blogosfery. Zobacz najnowsze trendy, zainspiruj się świeżymi i modnymi lookami, a na końcu zagłosuj na najlepszą stylizacje!

Nie trzeba wiele by stuningować lekko swój wiosenny look. Wystarczy postawić na jeden, kolorowy akcent albo założyć już coś, co mamy w szafie, tylko inaczej. To bardzo proste sztuczki, dzięki którym przygotujesz się na nadejście wiosny. Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was dwie stylizacje, które sprawdzą się w różnych sytuacjach. Jedna z propozycji od Mild clouds jest prosta i casualowa z romantycznym elementem – haftowaną koszulą, która robi ogromną furorę w polskiej blogosferze. Z kolei outfit Smoke signal ma w sobie kolorowy power, a ognista czerwień zwraca uwagę. Która stylizacja bardziej wpadła Wam w oko?

W stylu Mild clouds:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Mildclouds<<<

W stylu Smoke signal:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Smokesignal<<<

 

↘ ZAGŁOSUJ!↘

[poll id=”266″]

Fot.: Zdjęcia stylizacji należą do blogerek: Mild clouds, Smoke signal

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.