Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Witamy w świecie polskiej mody: Flesz Fashion Night 2017
stylizacje z flesz fashion night

Witamy w świecie polskiej mody: Flesz Fashion Night 2017

Towarzyskich wydarzeń ciąg dalszy! Wczorajsza gala Flesz Fashion Night 2017 przyciągnęła nie tylko najlepszych polskich projektantów, ale i celebrytki spragnione uwagi fotoreporterów. Kto został muzą designerów? Kto zachwycił, a kto zawiódł? Koniecznie sprawdźcie!

Muzy polskich projektantów

Flesz Fashion Night to jedna z większych polskich imprez modowy, podczas której projektanci pokazują swoje kolekcje na sezon jesień-zima. Przy okazji każdy z nich projektuje kreację haute couture dla swojej muzy, która później dumnie prezentuje ją na ściance. W tym roku ogromną niespodziankę sprawiła La Mania, której nową muzą została Agnieszka Woźniak-Starak. Łukasz Jemioł na swoją muzę wybrał (bez niespodzianki) Hannę Lis, muzą Macieja Zienia została Kasia Warnke, Bizuu – Zosia Ślotała, Agnieszki Maciejak – Edyta Zając-Rzeźniczak, Hector&Karger – Patrycja Kazadi, duetu MMC – Jessica Mercedes, a marki Paprocki&Brzozowski – Maja Sablewska. Jak oceniacie ten wybór gwiazd, które stały się inspiracją projektantów? Podobają Wam się ich kreacje? Wybierzcie najlepszą!

[poll id=”167″]

Skandale i niespodzianki Flesz Fashion Night 2017

Oprócz muz projektantów, na 6. edycji Flesz Fashion Night tłumnie zjawiły się gwiazdki i gwiazdeczki, które pozowały w mniej lub bardziej wymyślnych stylizacjach. Zdecydowanie szok wzbudziła Natasza Urbańska, która na gali była nie do poznania! Nowa fryzura i kolor włosów, a do tego outfit, w którym główną rolę grała asymetria… Tego się nie spodziewaliśmy. Sporo uwagi przykuła na sobie Katarzyna Zielińska. Aktorka w lipcu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, jednak do tej pory konsekwentnie maskowała swój odmienny stan. Na Flesz Fashion Night w pełni zaprezentowała całkiem już spory ciążowy brzuch. Dopasowana biała suknia od Marlu świetnie podkreśliła zaokroąglone kształty Kasi, a my jesteśmy pod wrażeniem tak umiejętnie dobranej kreacji. Najpierw Natalia Siwiec, teraz Katarzyna Zielińska – czyżby każda przyszła mama musiała się obowiązkowo pokazać w białej sukni?

Na koniec dowód, że umiar też może być seksowny. Karolina Ferenstein-Kraśko promieniała na czerwonym dywanie, a jej zielona suknia była strzałem w dziesiątkę! Idealnie dobrany kolor, wyrafinowany krój i imponujący dekolt – Karolina może nie skradła show, jednak na tle przesadzonych stylizacji wyglądała naprawdę dobrze.

W tych sukienkach Ty też będziesz wyglądać jak gwiazda:

Fot.: ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.