Kategorie

confassion z wizytą u karla lagerfelda

Z wizytą u… Karla Lagerfelda!

Poznajcie pierwszą i jedyną polską ambasadorkę marki Karl Lagerfeld! Jako jedna z nielicznych mogła poznać serce marki i zobaczyć gabinet, w którym pracuje ikona branży fashion i jeden z najbardziej ekscentrycznych projektantów. To nie lada gratka dla wszystkich fanek mody!

Wiktoria Celmer, blogerka i autorka bloga www.confassion.com, z początkiem roku 2016 została pierwszą polską ambasadorką marki Karl Lagerfeld. Wtedy też zaprezentowała na swoim blogu stylizacje przedstawiające kapsułową kolekcję Karla Lagerfeld. Zdjęcia Polki znalazły się na oficjalnej stronie i fanpage’u marki. Od tego momentu Wiktoria stale publikuje stylizacje z użyciem produktów z najnowszych kolekcji projektanta oraz informuje o bieżących wydarzeniach z życia marki.

O sukcesach Maffashion czy Jessiki Mercedes w mediach jest bardzo głośno. Jednak nas zachwycił sukces Wiktorii Celmer, której stylizacje szczególnie upodobał sobie najbardziej poważany wirtuoz świata mody. Współpraca z jednym z największych i najbardziej kreatywnych postaci w świecie fashion jest ogromnym wyróżnieniem. Zdjęcia Wiktorii znajdują się na stronie internetowej Karla Lagerfelda, tuż obok zdjęć takich sław jak Beyonce, Hailey Baldwin, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Olivia Palermo oraz zagranicznych TOPowych blogerek!

Styl Wiktorii Celmer

Blog o nazwie Confassion powstał w 2012 roku z pasji do mody i od tego czasu wciąż prężnie się rozwija, zyskując coraz więcej czytelników. Wiktoria jest blogerką wyjątkową, a jej nietuzinkowy styl jest wręcz nie do podrobienia. Jest wierna swoim wartościom, a od innych blogerów wyróżnia ją to, że z entuzjazmem podąża własną, przez siebie wytyczoną ścieżką. Oryginalność to jej drugie imię, nie podąża ślepo za trendami, nie naśladuje innych i nie boi się ryzykować. Wybiera zawsze to, w czym czuje się komfortowo, wygodnie i przede wszystkim pewnie. Moda to jej sposób na wyrażanie własnego  „ja’, dzięki temu podkreśla swój indywidualny wizerunek. Wśród osób, które nie potrafią zidentyfikować swojego stylu i ślepo podążają za zmieniającymi się trendami jest prawdziwym wyjątkiem!

 

Wiktoria Celmer „Confassion” z wizytą u Karla Lagerfelda

Kreatywność, autentyczność i unikatowość to cechy, które wyróżniają Karla Lagerfelda. Obecnie stoi na czele dwóch domów mody: francuskiego Chanel oraz włoskiego Fendi, jest również twórcą autorskiej kolekcji i akcesoriów KARL. Jakby tego było mało, fotografuje kampanie reklamowe dla trzech wspomnianych marek oraz tworzy sesje do czołowych magazynów. Lubi robić wiele i ma w głowie wciąż mnóstwo pomysłów, dzięki czemu wcale się nie nudzi. Jego umiejętność wychwytywania i wyprzedzania nowinek modowych fascynuje niezmiennie od lat. Rozpoznawalny po   rękawiczkach, nieskazitelnym, czarno-białym ubiorze, ciemnych okularach i włosach związanych w kucyk.

Jest autorytetem i modowym ideałem dla Wiktorii, która jako jedna z nielicznych doznała tego zaszczytu i miała okazję zwiedzić główną siedzibę marki w stolicy mody – Paryżu. Polka miała okazję zobaczyć kreatywne królestwo Karla, czyli jego minimalistyczny gabinet i miejsca, w których pracują członkowie jego teamu. Jak się dowiedzieliśmy, na każdym kroku można spotkać przeróżne gadżety powstałe przy współpracy Karla z różnymi markami. Naszą uwagę zwróciła duża, rzucająca się w oczy butelka Coca-Coli, którą zaprojektował. Podobno jest fanem napoju Diet Coke, a jednym z licznych codziennych rytuałów projektanta jest popijanie Coca-Coli light! Lagerfeld jest niewątpliwie wielkim artystą i sam lubi to podkreślać na każdym kroku, czy to zachowaniem, czy formą ubioru. To przekonanie o własnej wyjątkowości wykorzystał też przy dekorowaniu paryskiej kamienicy, która została potraktowana z niezwykłą wyobraźnią. Jak powszechnie wiadomo, jest on prawdziwym miłośnikiem literatury, dlatego w siedzibie nie mogło zabraknąć sporej biblioteczki na książki.

Dla Wiktorii była to zapewne niezwykła podróż. My cieszymy się, że mogliśmy Wam pokazać fotorelację. Polska blogosfera wyróżnia się na tle zagranicznych blogów, z czego możemy być dumni. Z przyjemnością obserwujemy, jak kariera polskich fashionistek rozwija się na arenie międzynarodowej. Stają się coraz bardziej rozpoznawalne, zdobywają coraz więcej fanów a ich kariera w świecie mody prężnie się rozwija. My życzymy Wiktorii samych sukcesów i długiej, owocnej współpracy z marką KARL!

 

Fot.: Zdjęcia prasowe autorki bloga Confassion, eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.