Kategorie

  • Allani
  • /
  • Włosy
  • /
  • Wraca znana fryzura z lat 90. – frosted tips
frosted tips kristen stewart

Wraca znana fryzura z lat 90. – frosted tips

Trzeba przyznać, że fryzura frosted tips wciąż budzi kontrowersje. Znany trend z lat 90-tych wraca do czołówki w gwiazdorskim stylu. Kto zdecydował się na tak odważne uczesanie? Sprawdź!

W tym sezonie widać powrót kultowych trendów z lat 90-tych. Co ciekawe, nie tylko w świecie mody i dziale beauty, ale również we fryzjerstwie. Frosted tips to dość odważne uczesanie, które być może ponownie okaże się hitem. Kto wie? Koniecznie dowiedz się więcej o tej modnej fryzurze. Gwiazdy już ją pokochały!

Jak wygląda frosted tips?

Istotną rolę przy tej fryzurze odgrywa koloryzacja. Końcówki włosów są mocno rozjaśnione, zazwyczaj na jasny blond, reszta natomiast jest bardzo ciemna, często nawet czarna. Kluczowe przy frosted tips jest ułożenie kosmyków – powinny przypominać kolce lub sopelki. Do stylizacji potrzebujemy tylko jednego kosmetyku. Jakiego? Dużej ilości żelu do włosów.

Gorący trend z lat 90-tych

Mark McGrath z Sugar Ray, Danzel czy AJ McLean z Backstreet Boys… Te gwiazdy miały na głowie frosted tips. Nawet stylowy Justin Timberlake nie przeszedł koło tego trendu obojętnie. To był naprawdę gorący hit lat 90-tych! Mężczyźni na całym świecie naśladowali styl swoich idoli – znanych muzyków i aktorów. Niestety, mało który facet w tej fryzurze wygląda dobrze, nie wspominając już o kobietach…

Współczesna odsłona kultowej fryzury

Jak to się stało, że to dość kontrowersyjne uczesanie powróciło? Przyczyniła się do tego w dużej mierze aktorka Kristen Stewart. Celebrytka po raz kolejny poddała się drastycznej metamorfozie. Gwiazda sagi Zmierzch już jakiś czas temu ścięła włosy na krótko, ostatnio również diametralnie zmieniła ich kolor. Chłopięca fryzura inspirowana latami 90-tymi wywołała sporą medialną burzę. Jak widać, frosted tips zaczynają nosić również kobiety… Czy to aby dobry pomysł?

[poll id=”127″]

Fot.: Shutterstock, Eastnews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.