Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Wszystko co powinnaś wiedzieć o zbliżającym się pokazie Victoria’s Secret!
Pokaz Victoria's Secret

Wszystko co powinnaś wiedzieć o zbliżającym się pokazie Victoria’s Secret!

Podczas całego roku czekamy z utęsknieniem na kilka wydarzeń: Gwiazdkę, Halloween, Andrzejki i… pokaz Victoria’s Secret! To spektakularne show, ociekające kobiecością i seksapilem, którego po prostu nie można przegapić! Aby jeszcze bardziej podsycić Wasze oczekiwanie, podajemy kilka smaczków z przygotowań do pokazu! UWAGA, będzie gorąco!

Topowe modelki z najseksowniejszymi nogami na świecie, ubrane w spektakularną i ultraseksowną bieliznę. Do tego niesamowita oprawa muzyczna, prestiżowi goście i splendor, jakim nie może pochwalić się żadne inne show! Nic dziwnego, że jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, na które zwrócone są oczy całego świata. Czym wyróżni się tegoroczny pokaz? Zobaczcie!

Głośna współpraca z Balmain

WOW! Tego się nie spodziewałyśmy. Gdybyśmy miały wyobrazić sobie współpracę idealną, to byłaby to właśnie ona: Victoria’s Secret i Balmain! To połączenie nie może nie wypalić! To pierwsza taka kolaboracja bieliźnianego giganta z marką high fashion. Podejrzewamy, że sensualny przepych bielizny VS połączony z rockowym glamour, w którym gustuje dyrektor kreatywny Olivier Rousteinga obrodzi w zapierające dech w piersiach projekty! Ten krótki zwiastun zdradza wiele…

Dyrektor kreatywny francuskiego domu mody zdecydowanie ma słabość do Aniołków. Olivier uwielbia obsadzać modelki Victoria’s Secret w swoich pokazach! Jak widać, jest on wiernym fanem ich urody oraz emanującego od nich seksapilu. Jesteśmy przekonane, że mając takie muzy projektant stworzy niesamowitą kolekcję. Najlepsza wiadomość jest taka, że każda z nas będzie mogła zostać posiadaczką tej bielizny! Będzie ona dostępna od połowy grudnia w sklepach VS. Oszczędzacie już pieniądze?

TOP Aniołki na wybiegu

Oczywiście, projekty są niezwykle ważne, jednak pokaz nie odbyłby się bez TOPowych modelek. To najgorętsze nazwiska w świecie mody! Wśród najbardziej rozpoznawalnych nazwisk znajdziemy m.in Adrianę Limę, Alessandrę Ambrosio, Elsę Hosk i Candice Swanepoel, która na wybieg powróci po rocznej przerwie spowodowanej urodzeniem dziecka. Oprócz Aniołków, na wybiegu powitamy również gwiazdy, a wśród nich m.in niezawodne siostry Hadid oraz Karlie Kloss.

Zobaczcie, zdjęcia wszystkich TOP modelek, które wystąpią na wybiegu:

Spektakularny pokaz – kiedy i gdzie?

Gdy już wiemy kto zaprojektuje bieliznę oraz kto wystąpi na wybiegu, czas na poznanie daty i miejsca pokazu. Jego emisja odbędzie się 20 listopada o 22:00, a pokaz odbędzie się pierwszy raz w Shanghaju. Rezerwujcie już swój czas w kalendarzu!! Jedno jest pewne, tegoroczny pokaz niewątpliwie będzie spektakularnym wydarzeniem!

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.