Kategorie

Wystawny ślub córki rosyjskiego oligarchy HITEM Internetu!

Kolczyki za 200 tysięcy złotych, spektakularny tort, wesele z TOP-owymi gwiazdami i suknia godna księżniczki. W przypadku tej uroczystości każda liczba robi wrażenie. Zobaczcie ślub jak z bajki i przepych w czystej postaci!

Niewątpliwie ślub spadkobierczyni fortuny Swarovskiego, której suknia kosztowała grubo ponad 3 miliony złotych, wysoko podniósł poprzeczkę w kategorii „bajkowe śluby”. Zmierzyć się z tym mogli tylko bogaci Rosjanie, którzy są w czołówce organizowania najdroższych ślubów na świecie. Tym razem miliarder, Vladimir Tuganov, zadbał o bajeczne zamążpójście swojej córki Swietłany. Jej wybrankiem jest tajemniczy Zaur Alikov z Osetii.

Ślub jak z bajki!

Początek roku 2018 zaczął się dość spektakularnie! Tuż przed walentynkami odbył się jeden z najbardziej spektakularnych ślubów, który już teraz z powodzeniem możemy zaliczyć do wydarzeń roku. Panna młoda jednego wieczoru zaprezentowała się w dwóch sukniach ślubnych kosztujących fortunę, a na jej palcu błyszczał pierścionek wart miliony dolarów, nie mówiąc już o kolczykach, za których cenę można kupić mieszkanie! Pierwsza kreacja ślubna Swietłany była zabudowana, o charakterze etnicznym, z zakrytymi ramionami i bogato zdobiona. Druga zaś wyróżniała się skrzyżowanym dekoltem przy szyi oraz detalami z kamieni szlachetnych.

Napisać o tej ceremonii, że była wystawna, to mało! To był ślub na bogato w całym tego słowa znaczeniu! Rosyjski oligarcha postarał się, by jego jedyna córka zapamiętała ten moment na długie lata. Cena tu nie grała roli a wszystko dlatego, że Vladimir Tuganov jest znanym w Rosji miliarderem, olimpijczykiem i wiceprezydentem Federacji Sportów Konnych.

Lista gości była starannie przygotowana, zadbano o to, żeby pojawiła się rosyjska śmietanka towarzyska, prosto z pierwszej okładki Forbes’a. Podobno na uroczystość została zaproszona była żona Władimira Putina! Wesele miało miejsce w jednej z najbardziej luksusowych restauracji w Moskwie! Na imprezie nie mogło zabraknąć największych gwiazd, podobno podczas uroczystości odbył się koncerty m.in. Jennifer Lopez. Czas umilał gościom pokaz osetyjskich tańców i zapierających dech fajerwerków. Ślub i wesele Swietłany nie mogło przejść bez echa! Z całą pewnością to był najbardziej spektakularny ślub ostatnich miesięcy. Czy ktoś to przebije?

Ślub Swietłany był utrzymany w regionalnym akcencie. Zobaczcie nasze propozycje haftowanych ubrań:

Suknie idealne na ślub:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.