Kategorie

bluzki wiosenne

Wiosenne bluzki, w których się zakochasz

Budząca się do życia wiosna niezwykle inspiruje projektantów w każdym okresie, którzy mimo sezonowości tematu, zawsze interpretują go w nowy, odświeżony sposób. Przygotuj się na całkowitą eksplozję kwiatów, zaserwowaną w nietuzinkowy sposób!

Stonowany romantyzm

Kobiety uwielbiają kwiaty! Żadna z nas nie potrafi oprzeć się ich pięknu i subtelności, dlatego tak często kolorowe bukiety zdobią nasze mieszkania. Ich delikatność sprawia, że kochamy również przenosić je do naszej garderoby, szczególnie w okolicach wiosennych, ciepłych dni! Kwiatowe stylizacje są niezwykle romantyczne oraz efektowne! W tym sezonie możesz być jednak zaskoczona, ponieważ będziemy je nosić w całkowicie nowej odsłonie. Mimo że print ten kojarzy nam się z pastelami i jasnymi świeżymi barwami, to obecnie najbardziej modnym tłem dla kwiatów będą ciemne, kontrastujące barwy. Tym sposobem feeria barw typowa dla motywów pochodzących z natury, jeszcze bardziej odznaczy się swoim pięknem. Ten zabieg sprawi, że frywolnie wyglądające kwiaty nabiorą szlachetności, dzięki czemu będziemy mogły przemycić je do bardziej eleganckich stylizacji. My bardzo pokochałyśmy tę nowoczesną wersję romantyzmu, a Ty?

Produkt dnia

 

 

Spodobał Ci się ten trend? Taką bluzkę kupisz  TUTAJ


Zobacz podobne produkty

 

 

.: Imaxtree

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.