Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • „Z jakiej bajki ta księżniczka?” Halejcio włożyła kreację, o której skrycie marzy każda z nas. Jest idealna nie tylko na wesele
Sukienka Klaudia Halejcio będzie idealna na wesele 2023

„Z jakiej bajki ta księżniczka?” Halejcio włożyła kreację, o której skrycie marzy każda z nas. Jest idealna nie tylko na wesele

Wiele z nas marzyło w dzieciństwie, by w przyszłości zostać księżniczką. Klaudia Halejcio postanowiła ta marzenie spełnić. Niedawno dostała pierścionek od swojego rycerza z bajki, jej milionową rezydencję śmiało można nazwać nowoczesnym pałacem, a teraz jeszcze włożyła sukienkę, w której wygląda bajecznie. Do której księżniczki jest podobna?  

Klaudia Halejcio jest zdania, że marzenia są po to, aby je spełniać. Choć od jej dziecięcych fantazji minęło już trochę czasu, aktorka stwierdziła, że nigdy nie jest za późno, by zostać księżniczką z bajki. Sukcesywnie odhaczała na swojej liście kolejne punkty: rycerz z bajki – jest, pałac – jest. Na koniec zostawiła sobie wyczekiwanie na matkę chrzestną, która wypowie słynne: „bibidi babidi boo”.

Halejcio pochwaliła się na Instagramie efektami tej magicznej metamorfozy, a fani pytali w komentarzach: „Z jakiej bajki ta księżniczka?”.

Sukienka Klaudii Halejcio przenosi nas do świata bajek

Gorsetowa góra, widowiskowe bufiaste rękawy, długość do ziemi i drobne fantazyjne falbany i kwiecisty print zdobiące kreację od góry do dołu. Ta sukienka zrobiła z Klaudii Halejcio prawdziwą księżniczkę. Nowoczesnego sznytu dodało jej zmysłowe rozcięcie na nogę, które tylko sprawiło, że aktorka wyglądała bardziej czarująco. Fani nie mogli powstrzymać zachwytu:

„Klaudia pięknie ci w tej sukni. Po prostu cudnie”

„Jakbym widziałam księżniczkę z bajki”

„Brakuje tylko 7 krasnoludków”

„Boska jak zawsze”

„Piękna, delikatna i romantyczna”

Podobnie jak Klaudia Halecio marzyłaś o tym, by zostać księżniczką? Mamy dla ciebie świetną wiadomość. Jeśli dostałaś zaproszenie na wesele, możesz spełnić tę dziecięcą fantazję. W modzie przeplata styl boho z estetyką inspirowaną serialem „Bridgertonowie”, nietrudno będzie znaleźć więc kreację, która będzie wyglądać jak wyjęta z bajek Disneya.

Możesz śmiało podejść do tematu kreatywnie i zamiast spektakularnych sukien do ziemi możesz wybrać krótką rozkloszowaną princeskę, w której będziesz wyglądać jak nowoczesna księżniczka.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Klaudia Halejcio 

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.