Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Z tym nosi wiosenną sukienkę. Tak jak Magda Mołek polubisz to połączenie

Z tym nosi wiosenną sukienkę. Tak jak Magda Mołek polubisz to połączenie

Jak sukienka, to wyłącznie do szpilek, a botki tylko na zimę? Takie zasady już dawno przestały obowiązywać w modzie, o czym możesz się przekonać, przeglądając chociażby aktualne stylizacje polskich gwiazd. Magda Mołek postawiła ostatnio na nietuzinkowy look z sukienką, który wiosną będą nosić wszystkie modne kobiety.  

Pomysłów na noszenie sukienek jest niezliczona ilość. Zanurzając się w otchłani Instagrama, można znaleźć naprawdę nietypowe zestawienia. Kiedy jednak pomyślimy, że widziałyśmy już wszystko, wtedy do akcji wkracza Magda Mołek cała na biało lub z dodatkiem limonki i pokazuje nam, że wciąż potrafi nas zaskoczyć. Dziennikarka stworzyła zestaw, który w pierwszym momencie wzbudza zaskoczenie, a po chwili rozpala wyobraźnię i chęć odtworzenia tego looku. Wiosną wszystkie będziemy nosić się w ten sposób.  

Magda Mołek w nietuzinkowym zestawie z limonkową sukienką 

Magda Mołek nieraz pokazała nam jak sumiennie śledzi trendy. Nic dziwnego, że co sezon jest źródłem modowych inspiracji wszystkich eleganckich Polek. Teraz ponownie udowodniła, że modowe oceany nie mają przed nią tajemnic. Dziennikarka niczym pani wiosna włożyła modną limonkową sukienkę, w której wyglądała promiennie i energetyzująco. Choć sam wybór kreacji zasługuję na pochwałę, to Mołek na dodatek uzupełniła ją elementami godnymi prawdziwej ikony stylu.  

Dziennikarka do limonkowej sukienki dołączyła białe botki kowbojki, które w stylizacji zagrały rolę wizualną i praktyczną. Wyglądały rewelacyjnie i pozwoliły jej przetrwać (jeszcze) zimowe chłody. Choć Mołek ubrała się tak jeszcze przed sezonem, to z całą pewnością możesz zapisać ten look na liście swoich wiosennych inspiracji. Połączenie sukienki i botków jest niebanalne, szalenie eleganckie i wprost idealne na wiosenną, nieprzewidywalną pogodę. Ta stylizacja Magdy Mołek będzie nam się śniła po nocach, dopóki nie stworzymy podobnej. 

Na korzyść dziennikarki zagrało też ciekawe połączenie kolorystyczne, które wiosną 2023 powinna wykorzystać każda modna kobieta. Nie musisz stawiać wyłącznie na limonkę. Możesz wybrać kobaltową sukienkę, którą zestawisz z jasnoróżowymi botkami lub trawiastozieloną kreację, która będzie tworzyć ciekawy kontrast z czarnym ciężkim obuwiem.  

Agnieszka Woźniak-Starak też nie próżnuje. Odkryj jej pomysł na noszenie wiosennej sukienki  

Agnieszka Woźniak-Starak nosi sukienkę z kozakami

Źródło: AKPA

Magda Mołek to niejedyna gwiazda, która zdecydowała się na nietuzinkowe połączenie sukienki z zimowymi butami. Podobnym tropem poszła Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka postawiła na kwiecistą sukienkę, którą zestawiła ze skórzanymi kozakami na szpilce. W odróżnieniu od Magdy Mołek, uzyskała look z pazurem, o który pokusiłaby się niejedna trendsetterka z Instagrama. Zamiast przytulnego płaszcza typu teddy bear, Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na długi klasyczny płaszcz w szarym kolorze, który wiosną 2023 możesz zastąpić oversize’ową marynarką.

Zobacz też: Kiedyś nazwałabyś go kiczem, dziś to ostatni krzyk mody. Poznaj trend, który lansuje Woźniak-Starak

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Magda Mołek 

Stwórz modny zestaw z sukienką i botkami na Allani.pl

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.