Kategorie

doda urodziny

Za co kochamy Dodę?

Królowa jest tylko jedna i oby żyła nam jak najdłużej! Dziś Doda, największa polska celebrytka wszech czasów obchodzi swoje 34. urodziny. Dołączcie się do naszych życzeń i zobaczcie powody, za które kochamy  artystkę z Ciechanowa!

Za bycie ikoną stylu

Jaki jest styl Doroty Rabczewskiej? Kiczowaty? Seksowny? Nowobogacki? Z pewnością połączenie wszystkich tych cech tworzy naprawdę wybuchową mieszankę. Zarówno w scenicznych, jak i codziennych stylizacjach piosenkarki było już chyba wszystko. Doda zaczynała od białych kozaczków, mini i kusych topów. Później nastał czas inspiracji zachodnimi gwiazdami: była kopia Christiny Aguilery, później Lady Gagi. Nie brakowało również stylizacji rodem z sex shopu czy świata elfów. Dziś szafa Dody pęka w szwach od luksusowych ubrań i dodatków z metką znanych domów mody oraz ultraseksownych długich sukienek, w których Doda najchętniej pojawia się na różnego rodzaju galach.

W tym stylu:

Za muzykę – miód dla naszych uszu

Kto z nas kiedyś nie nucił takich hitów jak: Dżaga, 2 bajki czy Znak pokoju? Doda swoją karierę rozpoczęła z zespołem Virgin – to właśnie wtedy osiągnęła sławę i rozpoznawalność i stała się naszą swojską Britney Spears. Solowe albumy również należały do udanych i zapewniły piosenkarce zapisanie się na kartach polskiej muzyki pop-rock. Na nic zdają się słowa krytyki, iż repertuar Doroty Rabczewskiej jest infantylny i mało ambitny – platynowe płyty, nagrody w Opolu, statuetki Telekamery i Viva Comet Awards na jej koncie świadczą tylko o tym, że Doda ze swoją muzyką idealnie trafiła w gusta Polaków.

W tym stylu:

Za gorące skandale w show businessie

Fakt, skandale nie należą do miłych rzeczy, jednak przyznajcie sami – są świetnym źródłem rozrywki. A Doda w dostarczaniu tej wątpliwej jakości uciechy dla gawiedzi przebiła chyba wszystkich polskich celebrytów razem wziętych. Trudno zliczyć wszystkie afery i konflikty, jakie są związane z piosenkarką. W ciągu swojej kilkunastoletniej kariery Doda zdążyła się już pobić z Agnieszką Woźniak-Starak, pokłócić z Justyną Steczkowską, pokazać pupę Andrzejowi Dudzie i zostać aresztowana za nękanie.  Na swoim koncie ma również kilka procesów sądowych, w tym ten o obrazę uczyć religijnych. Ponadto cała Polska była już świadkiem burzliwych związków Doroty Rabczewskiej i jeszcze bardziej burzliwych rozstań. Piosenkarka bowiem słynie z tego, że mocno kocha, a później jeszcze mocniej nienawidzi. Radosław Majdan, Nergal i Emil Haidar coś o tym wiedzą.

Ubrania i dodatki w stylu Dody:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.