Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zachwycająca Kristen Stewart w nowej reklamie perfum Chanel
kristen stewart w reklamie chanel

Zachwycająca Kristen Stewart w nowej reklamie perfum Chanel

Kristen Stewart tym razem nie musimy podziwiać na dużym ekranie, by docenić jej kunszt. Aktorka właśnie wystąpiła w reklamie nowych perfum Chanel. Jak prezentuje się spot? I czy nowy zapach słynnej marki stanie się hitem?

Udział aktorki w reklamie Chanel nie powinien nas dziwić, gdyż gwiazda jest związana z francuskim domem mody już od kilku lat. Kristen Stewart reklamowała już torebki, okulary, kosmetyki do makijażu, a nawet wcieliła się w samą Coco Chanel! Teraz ulubienica Karla Lagerfelda dostąpiła zaszczytu promowania najnowszych perfum „Gabrielle” nazwanych tak na cześć założycielki domu mody.

Nowy klip – nowa odsłona Chanel

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=X_y38L1RINU” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Reklama, której premiera miała miejsce wczoraj, już zbiera pozytywne recenzje, być może dlatego, że jest czymś zupełnie nowym – jakże inny niż to, co do tej pory oferowała nam Chanel. Kristen Stewart uosabia w nim dzikość, nieskrępowaną wolność i kobiecy bunt, a robi to wszystko w rytm piosenki Beyonce „Runnin”! Jest bardzo emocjonalnie i żywiołowo – właśnie tak, jak teraz chce być postrzegany francuski dom mody. Reżyserem niespełna minutowego klipu jest Ringan Ledwidge, który tworzył już teledyski dla Massive Atack.

„Gabrielle” – zapach, który pokochają kobiety

Na koniec wróćmy do samych perfum. „Gabrielle” jest nowością wyrażającą to, z czym chcą się uosabiać współczesne kobiety, a co cechowało założycielkę Chanel, czyli z wolnością, pewnością siebie i wiernością samej sobie. Zamknięty w eleganckiej minimalistycznej buteleczce zapach został stworzony na bazie cytrusowych owoców. Na nuty głowy składają się mandarynka, grejpfrut i czarna porzeczka, nuty serca to tuberoza, ylang-ylang, jaśmin i kwiat pomarańczy, a nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe. Brzmi zachęcająco? „Gabrielle” kupicie już od września!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.