Kategorie

pierścionek zaręczynowy gwiazd

Zaręczynowy boom w polskim show-biznesie!

Za nami kilkanaście głośnych ślubów polskich gwiazd. Wszystko na to wskazuje, że w 2017 roku będzie jeszcze więcej nowych małżeństw. Sprawdź, która polska celebrytka planuje zmienić status swojego związku!


W 2016 roku w polskim show-biznesie nastąpił wielki zaręczynowy boom. Niektóre gwiazdy są ze sobą od dawna i spodziewaliśmy się szczęśliwego finału, inne natomiast zaskoczyły wszystkich. Celebrytki swoimi pierścionkami zaręczynowymi pochwaliły się oczywiście w sieci, a dokładnie na Instagramie. Zobacz, kto stanie w najbliższym czasie na ślubnym kobiercu! Szykują się kolejne śluby roku? Przekonamy się o tym już niebawem.

Eva Minge

A photo posted by Eva Minge (@eva_minge) on


Polska projektantka, Eva Minge, zaskoczyła swoich fanów świątecznymi prezentami! Na jej palcu pojawił się ogromny, złoty pierścionek z kamieniami. Przyszły mąż kreatorki mody podarował jej również pokaźną ilość czerwonych róż, które utworzyły ogromne serce. O wybranku gwiazdy nie wiadomo zbyt wiele, ponieważ Eva Minge chroni swoje życie prywatne.

Ines Mannei

I said YES ?❤️ @cezarylech #bestgirl #fiancée

A photo posted by Ines Mannei (@inessinbymannei) on


Młodsza siostra Sary Boruc Mannei – Ines, zaręczyła się w święta ze swoim wieloletnim partnerem. Cezary Lech jest specjalistą od social media, prowadzi szkolenia i radzi, jak prowadzić profile w portalach społecznościowych. Para jest ze sobą od lat, wszyscy czekali na szczęśliwe zwieńczenie związku, czyli ślub. Pierścionek Ines Mannei jest delikatny i skromny, mimo to wygląda bardzo efektownie.

Sandra Traczyk

I said Yes ❤️❤️❤️

A photo posted by Sandra Traczyk (@sandra_traczyk) on


Kolejną gwiazdą, która powiedziała „tak” swojemu partnerowi jest modelka znana z teledysków Cleo – Sandra Traczyk. Celebrytka i jej chłopak Jan nie ukrywają swojego życia prywatnego, chętnie pokazują w sieci swoje wspólne zdjęcia. Tuż przed świętami na Instagramie gwiazdy pojawiła się fotografia, na której widać pierścionek zaręczynowy. Fani są zachwyceni!

Anna Karczmarczyk

.The happiest woman on earth by @helkaludkiewicz ? stylist @kaska_lewandowska mua @beata_krzyzostaniak

A photo posted by Anna Karczmarczyk (@aanka_sskakanka) on


Aktorka Anna Karczmarczyk poznała swojego narzeczonego podczas realizacji programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Pascal Litwin to członek ekipy produkcyjnej telewizji Polsat. Kilka dni przed świętami aktorka pochwaliła się w sieci swoim pierścionkiem zaręczynowym. Program Polsatu przyniósł jej nie tylko ogromną popularność, ale również miłość!

Maja Bohosiewicz

Romantiko tiko tiko z @flowerstore.warsaw #flowerbox #mindyourownbusiness #engagementring

A photo posted by Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) on


2016 był dla aktorki Mai Bohosiewicz rokiem zmian! Na świat przyszło pierwsze dziecko gwiazdy – syn o imieniu Zachary. Maja przyjęła również zaręczyny swojego partnera i ojca dziecka – Tomasza Kwaśniewskiego. Gwiazda, oprócz pięknego złotego pierścionka, dostała niestandardowy bukiet róż. Pudełeczko kwiatów pochodziło oczywiście z kwiaciarni, którą Maja otworzyła pod koniec 2015 roku.
Fot.: Instagram, Schutterstock 

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.