Kategorie

Zaspałaś? Jesteś spóźniona? Poznaj sposób Plaamki na stylizację w 3 minuty!

Budzik nie zadzwonił? Albo co gorsza – zadzwonił, a Ty zupełnie nieświadomie go wyłączyłaś? Powinnaś wyjść za 5 minut z domu, a nadal jesteś w łóżku? Myślisz, że nie ma na to żadnego sposobu i na pewno się spóźnisz? Uwierz mi, wszystko da się zrobić!

Pewnie zastanawiasz się, skąd to wiem… Muszę oficjalnie przyznać, że jestem okropnym śpiochem, a co za tym idzie – tego typu sytuacje spotykają mnie co najmniej raz w miesiącu. Na początku byłam w ogromnym szoku, gdy pewnego dnia budzik mnie nie dobudził i nagle okazało się, że mam bardzo mało czasu do wyjścia. Z czasem doskonale zaczęłam radzić sobie w takich ekstremalnych momentach.

Poznaj mój sposób na stylizację w 3 minuty!

1. Wytypuj swoje ulubione ubrania

Na pewno masz je w swojej garderobie! Ubrania, które lubisz najbardziej, które są Ci najbliższe, takie, w których świetnie się czujesz, są niezwykle komfortowe i uniwersalne. To właśnie na nie powinnaś stawiać w dni, w których zaspałaś.

2. Prasuj ubrania na zapas

Ja prasuję ubrania w niedzielę – w ten właśnie sposób robię zapas wyprasowanych ubrań na cały tydzień. Dzięki temu nie muszę martwić się każdego dnia, co na siebie włożyć. Po prostu biorę to, co jest wyprasowane i gotowe do założenia. Przyznaj, że dużo łatwiej rano jest dokonać wyboru spośród 7 T-shirtów, niż spośród 20. Wierz mi na słowo, wyprasowane ubrania ograniczają ilość manewrów i ułatwiają poranne wyjścia.

3. Stylizacja bez stylizacji? Sukienka!

Sukienka to ubranie idealne. Nie musisz do niej dobierać ani góry, ani dołu. Jeśli na zewnątrz jest nieco chłodniej – zakładasz ramoneskę, szalik i trampki, jeśli jest gorąco – dobierasz do niej modne sandały. Taaadaaam! Stylizacja gotowa!

4. Must-have = zegarek

Biżuteria, jak wiadomo, to doskonałe wykończenie stylizacji. Niestety, rano nie mam ani czasu, ani głowy, by zastanawiać się co założyć, dlatego opracowałam świetnie rozwiązanie, którym się z Tobą podzielę. Codziennie śpię w kolczykach. Noszę małe złote kolczyki-wkręty, które nie przeszkadzają mi podczas snu. Oprócz nich rano zakładam wyłącznie zegarek i po prostu ruszam w drogę.

5. Fryzura

Jaka fryzura? Przecież najmodniejsza fryzura to potargane włosy upięte w luźny kucyk lub kok.

6. Okulary

Pamiętaj o okularach, miej je zawsze w swojej torebce. Im więcej zasłaniają, tym lepiej. To obowiązkowy element looku osoby „niewyspanej”. I pamiętaj, chroń oczy przed słońcem!

Propozycje stylizacji

Przygotowałam trzy propozycje stylizacji na ciężkie poranki. Dajcie znać w komentarzach, która najbardziej przypadła Wam do gustu! 🙂

  1. Okulary – Zalando / 2.Żakiet – Zalando / 3.T-shirt – Bonprix / 4.Torebka –Torbs / 5.Zegarek – Zalando / 6.Buty – Eobuwie.pl / 7.Spodnie – Bonprix

 

plaamkaa

  1. Okulary – Zalando / 2.T-shirt – Bonprix / 3.Marynarka – Bonprix / 4.Torebka – Eobuwie.pl / 5.Baletki – Zalando  / 6.Zegarek – Zalando / 7.Spodnie – Bonprix

 

plaamkaa

1. Sukienka – Bonprix / 2.Ramoneska – Goodlookin / 3.Torebka – Eobuwie.pl / 4.Bransoletka – Murrano /5.Zegarek – Zalando / 6.Espadryle – Eobuwie.pl / 7.Okulary – Zalando

Fot.: Autorstwa Joanny Kieryk

2 komentarze

  • Kasia

    Marzec 29, 2017 at 2:40 pm

    3 stylizacja najładniejsza.
    Najlepszym sposobem na szybką stylizację jest uszykowanie sobie jej poprzedniego dnia, kiedy mamy czas i możemy ze spokojem pomyśleć co będzie nam potrzebne. Zgadzam się, że sukienki sprawdzają się najlepiej kiedy mamy mało czasu tak jak ostatnio modne kombinezony.