Kategorie

Zendaya Coleman

Zendaya Coleman – Disneyowska księżniczka!

Zendaya Coleman jest obdarzona wieloma talentami, wśród których niewątpliwie znajduje się również niesamowite wyczucie stylu. Jakimi zasadami kieruje się tworząc swoje stylizacje? Zobacz w tym artykule.

Jak w bardzo młodym wieku osiągnąć zawrotną karierę? W Ameryce najlepiej zostać gwiazdą produkcji Disneya! Regułę tę potwierdza chociażby Selena Gomez, jak również nasza dzisiejsza bohaterka serii „Get the look” – Zendaya Coleman. Kariera tej młodziutkiej gwiazdy rozpoczęła się od bycia dziecięcą modelką w kampaniach dla Macy’s i Old Navy, jednak jej największy przełom nastąpił wraz z propozycją roli w serialu emitowanym dla Disneya – Taniec Rządzi. Od tego momentu publiczność pokochała śliczną Zendaye, dla której świat show biznesu okazał się naturalnym środowiskiem.

Oprócz talentu wokalnego, tanecznego oraz aktorskiego, Zendaya posiada również wyjątkowe wyczucie stylu. Jej zestawy zawsze dopasowane są do jej egzotycznej urody i wydobywają wszystkie jej atuty. Piosenkarka nie przesadza z dodatkami, tworząc minimalistyczne, ale bardzo spektakularne stylizacje. Nam szczególnie w pamięci utkwiła jej niesamowita kreacja z Gali Billboard Music Awords, którą możecie zobaczyć w tym artykule.

Zendaya bardzo umiejętnie dobiera stylizacje do swojego wieku, co pokazała na Gali Human Society w Los Angeles, ubierając elegancki garnitur w intensywnym kolorze fuksji, który odzwierciedlił jej młodzieńczą energię. Daleko jej jednak od nieprzemyślanych szaleństw, dlatego wybierając odważny zestaw, dodatki ograniczyła do minimum. Trafny również okazał się dobór fryzury, który dodał stylizacji delikatnie męskiego charakteru.

Propozycje Stylistek Allani

Jeśli zainspirował Cię styl naszej gwiazdy, to poniżej znajdziesz zestawienia stworzone przez nasze Stylistki, które pomogą Ci w stworzeniu looku w stylu Zendai. Znajdziesz wśród nich casualowe propozycje oraz stylizację idealną na wyjątkową randkę.

Zendaya Coleman

Propozycje Allani:

Zendaya ColemanPropozycje Allani:

Zendaya Coleman

Propozycje Allani:

Fot.: East News

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.