Kategorie

inspiracja morzem

Zestawy w morskim klimacie, które Cię zauroczą!

Poznaj dwa kolejne zestawy, które zachwyciły jury w konkursie „Zainspiruj się z Allani” i wykorzystaj je w swoich stylizacjach! To propozycje dla tych z Was, które kochają nadmorskie klimaty, pełne słońca i zapachu morza!

 

Wyróżniona stylizacja w konkursie

szerokie spodnie i krótka bluzka

Wyobraźcie sobie wspaniałe, piaszczyste plaże, oblane delikatnymi promieniami wschodzącego słońca. Ta przyjemna fantazja była jedną z inspiracji w naszym konkursie, z którym zmierzyli się nasi użytkownicy. Powstało wiele kreatywnych stylizacji, które każda z nas mogłaby wykorzystać w czasie wakacyjnego urlopu w nadmorskim kurorcie. Co według autorek wyróżnionych stylizacji powinnyśmy spakować do walizki wybierając się w taką podróż?

 

Wyróżniona stylizacja w konkursie

 morski styl - bluzka w paski i białe spodnie

Na pewno tak modne w tym sezonie bluzki off-shoulder, które delikatnie odsłonią Twoje ramiona i w romantyczny sposób podkreślą Twoją kobiecość. Sprawdzą się również rzeczy w biało – granatowe paski, czyli motyw nierozerwalnie związany z morskim klimatem, który śmiało możesz podkreślić czerwoną bandaną. Wybierając spodnie postaw na te wykonane z przewiewnego, lekkiego materiału, który zapewni Ci komfort użytkowania. Raczej unikaj w nich ciemnych barw – biel i kolor piaskowy sprawdzą się idealnie. Nie zapominaj o dodatkach! Okulary przeciwsłoneczne powinnaś zawsze mieć ze sobą! Poza oczywistą zaletą jaką jest ochrona oczu, to spiszą się również jako modne akcesorium!

 

Zostań jury w konkursie Allani!

Zadecyduj kto powinien wygrać w konkursie! Na naszym fan page na Facebooku został opublikowany album z siedmioma wyróżnionymi stylizacjami naszych użytkowników, zestaw, który otrzyma najwięcej polubień otrzyma nagrodę główną – 200 zł na zakupy! Dlatego nie zwlekaj i wybierz swoją ulubioną stylizację, która według Ciebie zasługuje na zwycięstwo. Kliknij w zdjęcie poniżej, a automatycznie zostaniesz przekierowany do konkursowego albumu.

 

konkurs Allani

 

Fot.: Imaxtree, Stylizacje użytkowniczek Allani

 	

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.