Kategorie

Kolor kanarkowy

Zimowe szarości i kanarkowa żółć – stylizacja na dziś

Stonowane, zimowe szarości ożywi pudełkowy płaszcz w energetycznym, żółtym kolorze! Zobacz jak stworzyć stylizację elegancką krok po kroku.

Propozycja stylistyki Allani

Zimowa stylizacja


Nieformalna klasyka, jak nosić?

Właśnie wstałaś i zaczęłaś przeglądać swoje plany na cały dzień? Wiesz, że czeka Cię wiele obowiązków oraz spotkań zarówno tych formalnych jak i przyjacielskich. W tym momencie pojawia się dylemat, w co się ubrać, aby wyglądać odpowiednio w każdej z tych sytuacji. My proponujemy postawić na klasyczny zestaw, czyli elegancką koszule, połączoną z ciepłym sweterkiem. Taki look sprawdzi się, gdy wraz z przyjaciółmi będziesz delektować się przepysznym ciastem w kawiarni oraz gdy w biurze, będziesz musiała porozmawiać z nowym klientem. W tych bardziej formalnych momentach swojego dnia, zawsze możesz zrezygnować ze swetra i zostać w samej koszuli.

Wyjątkowy akcent

Jeśli jesteś pasjonatką mody to nie możesz pozwolić sobie, żeby Twoja stylizacja była nudna i zbyt oczywista. Dlatego postaw na jeden kolorystyczny akcent, który wyróżni Cię z tłumu. W dzisiejszej stylizacji proponujemy prosty płaszczyk, w elektryzującym, żółtym kolorze! Ta barwa na pewno nastroi Cię pozytywnie na cały, aktywny dzień,

Postaw na mokasyny

Codziennie rano Twój wybór padna na czarne botki lub sztyblety, które zdążyły Ci się już znudzić przez te kilka zimowych miesiący? Pozwól sobie na odmianę i do tej stylizacji dobierz uniwersalne mokasyny, które doskonale wpisują się w miejski styl.

 

 

Fot.: Stylizacja użytkowniczki Allani

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.