Kategorie

Złote Globy rozdane! Zobacz najlepsze stylizacje gwiazd!

Złote Globy 2016 za nami! Wybrałyśmy kreacje, które zachwyciły na czerwonym dywanie tuż przed ceremonią. Zobacz, jak lśnią gwiazdy!

Wczoraj odbyła się gala wręczenia  prestiżowej nagrody Złotych Globów. Dla aktora ta nagroda jest jednym z najbardziej cennych trofeów jakie może zdobyć w swojej karierze. Dlatego do Beverly Hills przyjechały największe gwiazdy i jak zwykle olśniły pięknymi sukniami, makijażami oraz fryzurami! Wybraliśmy najlepsze według nas stylizacje z tego dnia. Kto znalazł się w tym zestawieniu?

Gwiazdy na rozdaniu Złotych Globów 2016

Czerwień i złoto to kolory, które zawsze przyciągają uwagę na wielkich galach. Potwierdzeniem tej reguły są kreacje Jennifer Lawrence i Rosie Huntington-Whiteley, które – musicie przyznać – prezentowały się wyjątkowo! Laureatka Złotego Globu Jennifer, na tak ważną dla siebie galę wybrała sukienkę od Dior, a Rosie postawiła na Versace. Poniżej prezentujemy Wam dużo tańsze alternatywy.

Kreacje w stylu gwiazd

***

Powyższe sukienki są istnym przeciwieństwem, ale zachwycają tak samo! Czarna sukienka Kristien to bardzo odważna propozycją, ukazująca niewątpliwe atuty aktorki. Natomiast suknia Alici urzeka swoją delikatnością i skromnością, dzięki czemu wyróżnia się na tle często przesadnie zdobionych kreacji. Która podoba Wam się bardziej? Czarna czy biała? Poniżej znajdziecie nasze alternatywy.

Kreacje w stylu gwiazd

***

Na koniec prezentujemy piękne suknie Jennifer Lopez i Julianne Moore. Te gwiazdy zdecydowanie wiedzą jak podkreślić swoją urodę kolorem i krojem swoich kreacji. Obydwie wyglądają pięknie! Zgadzacie się?

Kreacje w stylu gwiazd

Złote Globy inspirują

Jak zestawić tak piękne, wieczorowe suknie? Nasza Stylistka Eliza skomponowała stylizacje, które na pewno Wam w tym pomogą. Zainspiruj się i wyglądaj jak gwiazda z czerwonego dywanu!

stylizacje eleganckie

 

stylizacje eleganckie

Fot. EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.