Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Znamy zwyciężczynię drugiej edycji „Projektu Lady”!
projekt lady

Znamy zwyciężczynię drugiej edycji „Projektu Lady”!

Po kilku tygodniach zmagań „buntowniczek” z show Projekt Lady, nadszedł czas na wielki finał! Kto ujął swoim wdziękiem oraz skromnością mentorki programu i wygrał główną nagrodę? Zobacz!

Gala finałowa Projektu Lady

13 dziewczyn przybyło do Zamku w Radziejowicach z zamiarem przemiany zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Każda z nich miała jeden, niezwykle trudny cel – odmienić swoje dotychczasowe życie i stać się damą! Pod czujnym okiem mentorek Ireny Kamińskej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz oraz prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan, dziewczyny uczyły się dobrych manier, nabierały ogłady i taktu. Każdego tygodnia surowe guru programu, oceniały ich postępy, eliminując jedną, według nich najwolniej uczącą się uczestniczkę. Ostatecznie do finału dotarły trzy kandydatki: Julia Jaroszewska, Anna „KAJA”Kajuth oraz Roksana Gac. Która najbardziej zachwyciła mentorki i zgarnęła główną nagrodę: trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii o wartości 70 tys. zł? Zobacz!

Julia Jaroszewska

Z jakimi zamiarami Julia przekroczyła próg zamku w Radziejowicach? Kandydatka marzyła o przemianie w bardziej dystyngowaną, spokojną i poważną damę. Julia pragnie rozwijać się również artystycznie i doskonalić swoją pasję wokalną w szkole muzycznej. Prywatnie wzoruje się na Jennifer Lopez i marzy, żeby stać się w przyszłości jej polskim odpowiednikiem. Zaskakujące, ale te cechy doprowadziły Julię, aż do finału! Zaprezentowała się na nim w czerwonej sukni, wykonanej z błyszczącej satyny.

Anna „KAJA” Kajuth

Drugą finalistką Projektu Lady była Anna „KAJA” Kajuth, chłopczyca, preferująca luźny styl, podkreślający jej twardy charakter. Na gali finałowej wystąpiła w całkowicie odmienionej wersji siebie. Blond włosy, mocny makijaż i wieczorowa suknia wykonana z połyskującej, srebrnej tkaniny. Jak myślicie, czy ten mocno kobiecy wizerunek spodoba się jej dziewczynie?

Roksana Gac

Największy problem Roksany? Nieumiejętność okazywania uczuć i to właśnie nad tą cechą chciała popracować w trakcie pobytu w Zamku w Radziejowicach. Mimo trudnej przeszłości Roksana słynie z wesołego usposobienia i łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Jak widać, te cechy ujęły mentorki programu, ponieważ kandydatce udało się dotrzeć aż do finałowej trójki. Na gali Roksana prezentowała się dość… staroświecko. Stylizacja była nudna, tandetna i nieodpowiednia do wieku.

Kto zwyciężył?

Finałowy odcinek sezonu był najbardziej wzruszający i emocjonalny ze wszystkich emitowanych. Nie zabrakło łez oraz osobistych przemówień finalistek, kierowanych zarówno do mentorek, jak i przybyłej do radziejowickiego zamku rodziny. Na ogłoszenie wyników widzowie musieli czekać do ostatniej minuty show, co podkręcało napięcie. Ostatecznie, po krótkiej naradzie nauczycieli i specjalistów prowadzących program, nadszedł czas na werdykt. Zwyciężczynią została Roksana Gac! Zgadzacie się z tą decyzją? Napiszcie nam w komentarzu!

Fot.: EastNews, Mat. prasowe TVN

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.