Kategorie

joanna moro

Znana aktorka świeci bielizną na pokazie Kupisza

Koronki, czerwień, kobiece prześwity – brzmi jak przepis na idealną kreację dla gwiazdy na czerwony dywan. Niestety, tym razem coś poszło nie tak, a stylizacja okazała się modową wpadką!

Joanna Moro w firance?

Trzeba przyznać, że Joannę Moro trudno nazwać modową wyrocznią. Mnogość jej nieudanych stylizacji sprawia, że częściej plasuje się w rankingach najgorzej ubranych gwiazd i niestety tym razem również potwierdziła tę regułę. Pani Joanno, czas zatrudnić kompetentnego stylistę!

Aktorka jest piękną kobietą o nienagannej figurze, a mimo to wciąż przyćmiewa swoją urodę nietrafionymi kreacjami. Wystarczy spojrzeć na zestaw z pokazu Roberta Kupisza! Joanna zdecydowała się na mocno prześwitujący, czerwony kombinezon, który uwydatnił jej bieliznę. Całość wykonana była z tandetnej koronki, która mocno opinała uda i pośladki aktorki. Dodatkowo, i tak już dość transparentny kombinezon, został wzbogacony mocnymi wycięciami na plecach! Jest to bardzo modny i zmysłowy zabieg, jednak w tym przypadku, połączony z prześwitującą koronką w wersji total look, stracił on na subtelności.

Niestety to nie koniec plejady wpadek w wykonaniu Joanny Moro. Cały jej wizerunek z tego wieczoru wygląda na mocno niedopracowany. Świadczy o tym chociażby fryzura, która nie dodała aktorce elegancji, oraz niedbały makijaż (zauważyłyście szminkę na zębach aktorki?). No cóż, bez wątpienia ta kreacja trafia do naszego folderu „stylizacyjne wpadki gwiazd 2017” – mamy jednak nadzieję, że to już ostatni raz, kiedy gościmy w nim Joannę Moro.

Niezaprzeczalnie koronkowy materiał dodaje elegancji i kobiecości naszym stylizacjom. Musimy jednak pamiętać o umiarze! Dlatego decydując się na tę piękną tkaninę o subtelnych prześwitach, komponuj stylizację na zasadzie balansu. Koronę łącz z rzeczami uszytymi z gładkich materiałów, np. spodniami, spódnicą lub marynarką i dobieraj do niej delikatną biżuterię. Pozwól, aby to jeden element Twojego zestawu królował!

Stylowe i modne kombinezony znajdziesz poniżej: 

Eleganckie sukienki koronkowe: 

[poll id=”234″]

Fot.: EastNews

6 komentarzy