Kategorie

  • Allani
  • /
  • Konkurs
  • /
  • Zobacz kto wygrał w konkursie „Nastrój się na wiosnę z Allani.pl”!
Konkurs modowy

Zobacz kto wygrał w konkursie „Nastrój się na wiosnę z Allani.pl”!

Znamy już wyniki naszego wiosennego konkursu! Spośród setek stworzonych przez Was stylizacji, wybraliśmy jedną, która wyjątkowo nas oczarowała! Zobacz kto wygrał!

Konkurs modowy

Wyjątkowo delikatna, subtelna stylizacja, która absolutnie wpisuje się w obowiązujące trendy oraz temat konkursu. Połączenie najmodniejszego koloru sezonu z delikatną bielą i beżem, udowadnia, że autorka stylizacji ma niesamowite wyczucie stylu. Śmiało możecie skopiować tę stylizację i wybrać się w niej na romantyczną randkę lub eleganckie spotkanie. Autorką zwycięskiej stylizacji jest MAAGA, której bardzo dziękujemy za ten wspaniały set.

 

Konkurs modowy

Zwyciężczyni otrzymuje bon o wartości 500 zł na zakupy oraz konsultacje ze Stylistką Ewą Berdychowską, która przeprowadzi dokładną analizę jej sylwetki i dobierze odpowiednie fasony, tkaniny oraz dodatki, pasujące do naszej nagrodzonej użytkowniczki.

Podsumowanie konkursu

Bardzo cieszy nas Wasze niesamowite zaangażowanie i aktywność w trakcie przebiegu konkursu! Przez kilka dni powstało 883 stylizacji, które inspirowały ponad 200 tyś użytkowników odwiedzających Allani.pl każdego dnia! Dziękujemy!

Zapraszamy na profil naszej zwyciężczyni konkursu: MAAGA

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.