Kategorie

Modne torebki

Zobacz najlepsze torebki na sezon lato 2016!

Torebki są koniecznym dodatkiem każdej stylizacji. Nadają jej uroku i często wyrażają kim jest ich właścicielka. Istnieje wiele rodzajów torebek, więc możesz wybierać to, co ci się podoba, w zależności od okazji i stylizacji. Zobacz najlepsze torebki na sezon lato 2016!

#1 Mini torebki

Jeden  z popularniejszych trendów tego lata to mini torebki! Ten dodatek nada Twojej stylizacji uroku! Wybierz te o ciekawym kształcie lub wzorze. Taka torebka może być fajnym akcentem w jednokolorowym total looku.

 #2 Najlepsze torebki na ramię

IT BAG trendy wiosna-lato 2016 – najlepszy sposób na stylizację z szykiem! Są wygodne, ponieważ nie zajmują ci rąk, a nadadzą twojemu lookowi charakteru. Najlepsze będą te na łańcuszku w stylu Chanel 2.55.

#3 Kolorowe torebki!

Wyróżnij się kolorowymi dodatkami! Możesz wybrać prosty krój torebki, jednak wtedy postaw na ciekawy, wyrazisty kolor.

#4 Torebki SADDLE

Najlepszy wybór na letnie popołudnia z przyjaciółmi! Nie są zbyt duże, ani zbyt małe – idealne na co dzień. Zmieścisz do nich wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i zyskasz ciekawy akcent w stylizacji.

 

#4 Torebki CLUTCH

Dodatek nie tylko na imprezy! Nadadzą stylizacji bardziej kobiecego wdzięku. Występują w różnych rozmiarach – w zależności od potrzeby. Jeśli chcesz zrobić wrażenie – postaw na wyrazisty kolor lub ciekawy wzór.

 

 

Zobacz nasze propozycje:

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.