Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zobaczcie aktorów z filmu Moonlight w roli modeli Calvina Kleina
Aktorzy Moonlight w kampanii Calvin Klein

Zobaczcie aktorów z filmu Moonlight w roli modeli Calvina Kleina

Marka Calvin Klein z Rafem Simonsem u sterów znowu zaskakuje! Tym razem ambasadorami i modelami nowej kampanii zostały gwiazdy oscarowego filmu Moonlight!

 Aktorzy Moonlight debiutują w roli modeli

Marka Calvin Klein przeszła do tej pory wiele zmian. Nie tak dawno pisaliśmy o nowym logo kultowego brandu i nowych ambasadorach CK. Jak się okazało, to nie koniec niespodzianek. Po emocjach, jakie przeżywaliśmy kilka dni temu, oglądając galę rozdania Oscarów, amerykański dom mody serwuje nam kolejne. Aktorzy nagrodzonego w trzech kategoriach filmu Moonlight debiutują jako modele w nowej, pełnej emocji kampanii!

  • Aktorzy Moonlight w kampanii Calvin Klein
  • Aktorzy Moonlight w kampanii Calvin Klein
  • Aktorzy Moonlight w kampanii Calvin Klein
  • Aktorzy Moonlight w kampanii Calvin Klein

Calvin Klein definiuje na nowo męskość

Na zdjęciach promujących nową linię bielizny CK możemy podziwiać Mahershala Aliego (nagrodzonego za drugoplanową rolę męską), Ashtona Sandersa, Alexa Hibbera i Trevante Rhodesa. Autorem zdjęć jest fotograf Willy Vanderperre, którego prace mogliśmy oglądać podczas współpracy Rafa Simonsa z domem mody Dior. Na stronie internetowej projektu możemy poznać bliżej ambicje, marzenia i osobowość każdego z aktorów, czym Simons chciał podkreślić przesłanie, jakie niesie za sobą ta niezwykła współpraca. Kampania ujmuje minimalistycznymi, czarno białymi zdjęciami i według jej twórców pokazuje męskość w nowym wydaniu. A Wam jak się podobają zdjęcia aktorów w bieliźnie z logo Calvina Kleina?

Fot.: eastnews.pl, Instagram, explore.calvinklein.com 

[poll id=”45″]

 

 

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.