Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Brodka w nowej, zaskakującej fryzurze!
Brodka ogoliła głowę!

Brodka w nowej, zaskakującej fryzurze!

Monika Brodka przyzwyczaiła nas do odważnych, nierzadko szokujących zmian w swoim wyglądzie! Tym razem, z okazji swoich 30 urodzin postawiła na bardzo odważną fryzurę! Zobaczcie!

Brodka – artystka o wielu twarzach!

Brodka, od czasów wygranej w programie Idol (13 lat temu!), jest uznawana za jedną z najbardziej uzdolnionych i odważnych wokalistek. Na przestrzeni lat udało jej się wypracować unikatowy styl, który stał się inspiracją dla tysięcy młodych kobiet w Polsce. Jej ostatnia płyta, Clashes, uzyskała miano platynowej, a sama Brodka zdążyła stać się ikoną alternatywnego stylu.

Awangardowy styl polskiej wokalistki

Monika Brodka zdecydowanie lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Mogliśmy ją już oglądać w oversizowych, geometrycznych sukienkach, stonowanym makijażu i z burzą loków. Wkrótce potem artystka zdecydowała się na krótkiego, geometrycznego boba z grzywką, kolorowy makijaż oczu i smokingowe marynarki. Gdziekolwiek nie występuje, jej muzyka zachwyca publiczność nie mniej niż jej stylizacje. Wokalistka nie boi się alternatywnych rozwiązań i bawi się modą jak nikt inny w polskim show-biznesie!

Brodka ogoliła głowę na łyso!

It’s 2️⃣9️⃣ actually. Thank you all for the birthday ? ?wishes!!!! ? #baldandbeautiful ✌???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⚡️Brodka Official ⚡️ (@missbrodka) 8 Lut, 2017 o 1:16 PST

Z okazji swoich 30 urodzin artystka pokazała się swoi fanom na Instagramie z ogoloną głową! Oczywiście, jak można się było domyślić, szokująca zmiana w wyglądzie wokalistki wywołała spore zamieszanie w sieci. Jedni są zachwyceni odwagą Brodki i zastanawiają się, co artystka chciała zamanifestować. Inni uważają, że posunęła się o krok za daleko. Trudno powiedzieć, czy ogolona głowa stanie się na dłużej częścią jej kreacji artystycznej, jak u Sinead O’Connor czy Erykah Badu. W przypadku Brodki najprawdopodobniej jest częścią kolejnego projektu artystycznego. Jesteśmy ciekawi, jak kolejna zmiana fryzury przełoży się na jej styl i muzykę. A Wam jak się podoba metamorfoza artystki?

[poll id=”28″]

 

Fot.: eastnews.pl, Instagram

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.