Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zobaczcie, czym zaskoczył nas London Fashion Week!
LFW 2017 Burberry RTW

Zobaczcie, czym zaskoczył nas London Fashion Week!

Tuż po zakończeniu NYFW przenosimy się do Wielkiej Brytanii na Londyński Tydzień Mody! Zobaczcie jakie kolekcje na nadchodzący sezon wywarły na nas największe wrażenie…

London Fashion Week – pokaz Burberry

  • Burberry Autumn Winter 2017 RTW London Fashion Week
  • Burberry Autumn Winter 2017 RTW London Fashion Week
  • Burberry Autumn Winter 2017 RTW London Fashion Week
  • Burberry Autumn Winter 2017 RTW London Fashion Week

O najnowszej kolekcji na wiosnę 2017 marki Burberry mówili wszyscy! Christopher Bailey pokazał fantastyczne looki, inspirowane sztuką rzeźbiarza Henry’ego Moor’a i wiele wariacji na temat m.in. kultowego trencza czy peleryny, z której początkowo słynął brytyjski dom mody. Warstwowe stylizacje opierające się na oversizowych koszulach i lnianych swetrach przykuwały uwagę gości nie mniej niż zjawiskowe, czarne botki na okrągłym obcasie. Wszystkie prezentowane elementy kolekcji można było kupić natychmiast po pojawieniu się ich na wybiegu, zgodnie z ideą see now buy now.

Our runway cast in The Portrait Studio at #BurberryMakersHouse. Shop the Show. . #BurberryShow #LFW

Post udostępniony przez Burberry (@burberry) 20 Lut, 2017 o 12:01 PST

J.W. Anderson i kolekcja na jesień/zimę 2017

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=acUaYDawuUM” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Najnowsze propozycje na sezon jesień- zima 2017 od Andersona to zaskakujące połączenia elementów streetwearowych z typowo kobiecymi fasonami i seksownymi dodatkami. Na wybiegu nie zabrakło strusich piór, głębokich dekoltów i srebrnych detali, kontrastujących z pozornie minimalistycznymi, prostymi fasonami ubrań. Projektant pozytywnie nas zaskoczył prezentując oryginalne, krótkie czarne ramoneski oraz piękne sukienki, zarówno mini jak i maxi. Kolekcja została w całości okrzyknięta wielkim sukcesem przez redaktorów mody i gości oglądających pokaz.

Marta Jakubowski na Londyńskim Tygodniu Mody

W prestiżowym gronie projektantów pokazujących swoje kolekcje podczas LFW znalazła się Polka Marta Jakubowski! Jej prace mogliśmy podziwiać w sekcji dla młodych projektantów, tak zwanej NEWGEN. Marta jest absolwentką elitarnej londyńskiej szkoły Royal College of Art i ma na swoim koncie praktyki i staże między innymi u Alexandra Wang’a czy Husseina Chalayan’aMłoda projektantka lubi bawić się formą i tworzyć projekty, które mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wróżymy jej kolejne wyróżnienia i czekamy na przyszłe, nowoczesne i zaskakujące kolekcje!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=LFjkWPgr59U” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Fot.: eastnews.pl, Instagram, youtube

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.