Kategorie

jak wyglada teraz natalia oreiro?

Zobaczcie, jak dziś wygląda Natalia Oreiro!

Jeszcze nie tak dawno temu latynoskie seriale wśród Polaków cieszyły się ogromną popularnością. Pamiętacie może zadziorną Milagros z serialu „Zbuntowany Anioł”? Dziś ulegamy odrobinie nostalgii… Zobaczcie, jak wygląda odtwórczyni głównej roli!

Pamiętacie serial „Zbuntowany Anioł” emitowany w Polsce w 2000 roku? Wiele osób, zarówno młodszych jak i starszych, zasiadało wieczorami przed telewizorami podśpiewując po cichu „Cambio dolor” i kibicując burzliwemu związkowi złośnicy „Mili” i niebieskookiego Iva.

Natalia Oreiro za czasów „Zbuntowanego Anioła”

Wszyscy z zapartym tchem śledziliśmy losy Ivo oraz Milagros, denerwując się z ciągłych przeciwności losu, stających na drodze do ich szczęścia. Ach, to były czasy! To właśnie dzięki roli w telenoweli, Natalia Oreiro, śliczna urugwajska aktorka, podbiła serca telewidzów, zyskując miano międzynarodowej gwiazdy. Odgrywana przez nią postać nosiła sportowe ubrania, oversizowe kroje, a nieodzownym elementem jej ubioru była bejsbolówka noszona do tyłu. Milagros na co dzień ubierała się jak typowa zbuntowana chłopczyca, by wieczorem przemienić się w seksowną królową dyskoteki.

 

Natalia Oreiro ma na koncie parę filmów oraz kilka telenoweli. W Polsce znamy ją głównie ze „Zbuntowanego Anioła” oraz „Kachorra to ja”. To właśnie te seriale przyniosły jej sławę i sukces, czyniąc tym samym jedną z najbardziej rozpoznawalnych latynoskich aktorek na świecie. Jej ścieżka zawodowa pokierowała się jednak w muzyczną stronę. Natalia może pochwalić się karierą piosenkarki! Z pewnością pamiętacie piosenki „Cambio dolor” oraz  „Me muero de amor”? To właśnie one znalazły się na ścieżce dźwiękowej „Zbuntowanego Anioła”. Natalia wydała nawet parę płyt, które szybko okryły się platyną.

Zbuntowany Anioł

Dziś aktorka ma 40 lat i wciąż wygląda pięknie. Jest szczęśliwą żoną piosenkarza Ricardo Mollo i mamą rezolutnego dwulatka. Niedawno pokazała światu nowy talent. Natalia Oreiro spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa i została… projektantką, bo która kobieta nie ma słabości do mody? Wraz z siostrą stworzyła markę „Los Oreiro”, która została pozytywnie przyjęta w świecie mody.

Natalia na co dzień ubiera się bardzo kobieco, lubi podkreślać swoje idealne proporcje, eksponując linię bioder i i talii. Gwiazda stawia na eleganckie stylizacje z kobiecym sznytem. Oreiro zawsze podczas wystąpień publicznych wybiera niezawodną szminkę w intensywnym czerwonym kolorze, a włosy układa w romantyczne fale. A jak Wam podoba się Natalia? Bardzo się zmieniła od czasów „Zbuntowanego Anioła”?

Fot.:Instagram, @nataliaoreiro

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.