Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Nowa kolekcja Missguided zaprojektowana przez Jourdan Dunn!
Kolekcja Londunn + Missguided

Nowa kolekcja Missguided zaprojektowana przez Jourdan Dunn!

Marka Missguided postanowiła stworzyć wyjątkową, sportową kolekcję razem z modelką Jourdan Dunn!  Top modelka i ikona stylu zapewnia, że każda kobieta znajdzie w niej ubrania dla siebie! Zobaczcie efekty tej współpracy…

Jourdan Dunn w roli projektantki

Dunn to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w branży mody! Modelka ma na koncie kampanie reklamowe dla największych domów mody i wielokrotnie otwierała pokazy czołowych projektantów mody takich jak Louis Vuitton, czy Dior. Zadebiutowała 10 lat temu i od tej pory jest niezmiennie jedną z najchętniej bookowanych modelek agencji Women Management i Storm. Jourdan została też okrzyknięta modelką roku przez British Fashion Council (2008 rok) i następczynią top modelki Naomi Campbell, a na Instagramie śledzą ją 2 miliony fanów z całego świata! Wszystko wskazuje na to, że o Dunn będzie jeszcze głośniej za sprawą marki Missguided, która zaproponowała jej debiut w roli dyrektora kreatywnego i stworzenie autorskiej kolekcji!

Londunn + Missguided

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ilv1y1UHLTc” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Londunn + Missguided to kolekcja łącząca luksus ze sportem, idealna dla kobiet o różnych sylwetkach i trybie życia. Ikona mody Jourdan Dunn chciała swoimi projektami zmotywować kobiety na całym świcie do działania dzieląc się z nimi swoim życiowym mottem Zawdzięczasz to sama sobie, spraw, aby świat stanął w płomieniach!

  • Kolekcja LONDUNN + MISSGUIDED
  • Kolekcja LONDUNN + MISSGUIDED
  • Kolekcja LONDUNN + MISSGUIDED
  • Kolekcja LONDUNN + MISSGUIDED
  • Kolekcja LONDUNN + MISSGUIDED

Linia Londunn to ucieleśnienie stylu sławnej modelki, która lubi do stretwearowych, oversizowych ubrań dodawać modne i seksowne elementy. W kolekcji nie zabrakło więc kobiecej bielizny, aksamitnych dresów, body z przeskalowanymi rękawami i krótkich bluz odsłaniających brzuch. Kampania Londunn została stworzona przez Dextera Navy, filmowca i fotografa, znanego ze współpracy z takimi artystami jak A$AP Rocky czy Kanye West. Nazwa Londunn odnosi się do miasta, z którego pochodzi modelka (Londyn) i jej nazwiska. W klipie promującym Londunn + Missguided obok top modelki, zobaczymy piękne i silne kobiety, które swoim talentem zainspirowały Jourdan i które podzielają jej życiowe motto.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=XwhmY8QU64g” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Fot.: missguided.com, eastnews.pl, youtube

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.