Kategorie

  • Allani
  • /
  • Produkt dnia
  • /
  • Zobaczcie najbrzydsze buty 2018 roku, które już pokochali fashioniści!

Zobaczcie najbrzydsze buty 2018 roku, które już pokochali fashioniści!

Dom mody Balenciaga po raz kolejny zadziwił nas swoim projektem. Tym razem zdecydował się stworzyć najdziwniejsze buty, jakie kiedykolwiek widzieliście. Naszym zdaniem swobodnie mogą konkurować w wyścigu o najbrzydsze buty na świecie.

Crocsy, czyli charakterystyczne gumowe chodaki z dziurkami, jeszcze niedawno były uważane za szczyt obciachu. Teraz stały się po raz kolejny niezbyt lubianym hitem sezonu letniego. Poza swoim wyglądem mają same zalety: przepuszczają powietrze, są dość lekkie i wygodne i ponoć niezniszczalne. Tym razem projektanci Balenciagi postanowili zaszaleć i odświeżyć znane nam już buty. Czy pozostaną na ustach odbiorców na dłużej? Zobaczcie sami!

Crocsy Balenciagi najbrzydszymi butami 2018 roku?

Kiedy internauci zobaczyli zdjęcia najnowszych butów, nikt nie miał wątpliwości, że od razu zostaną okrzyknięte najbrzydszymi na świecie. Alternatywna wersja crocsów na dużej platformie z dodatkowym walorem – bogatymi zdobieniami – to tylko przedsmak ogromnej wyobraźni projektantów Balenciagi. Czy buty, które zaprezentowali, mogą być… cool? Z pewnością mają wszystko, co powinno je wyróżnić: 10 cm platforma, cukierkowy kolor i korowe wpinki przypominające magnesy dla dzieci. Jak zapewnia Demna Gvasalia, dyrektor kreatywny, buty są nie tylko innowacyjne i ekstrawaganckie, ale przede wszystkim bardzo wygodne. Czy ich oryginalność sprawi, że zawładną sercami fashionistów?

Model Foam domu mody Balenciaga był dostępny w sprzedaży, a jego cena zwaliła nas z nóg – kosztował prawie 3 tysiące złotych! Podobno przy kupnie trzeba było wykazać się nie lada refleksem, bo chętnych było naprawdę sporo. Podobno wyprzedały się w zaledwie kilka godzin! Moda zna wiele przypadków gdzie wyśmiewane projekty wielkich domów mody w szybkim tempie stawały się sprzedażowymi hitami sezonu. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie te buty w swojej wiosennej garderobie? My coś czujemy, że zobaczymy je na nogach znanych influencerek podczas najbliższych tygodni mody…

Jeśli jednak nie zdecydujecie się na crocsy, wybierzcie równie wygodne sneakersy, które będą modne tej wiosny:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.