Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Zobaczcie najlepsze stylizacje z pierwszych dni NYFW!
Street style na Tygodniu mody w Nowym Jorku - zima 2017/2018

Zobaczcie najlepsze stylizacje z pierwszych dni NYFW!

Nowojorski Tydzień Mody to idealna okazja do przyjrzenia się nadchodzącym trendom  i temu co noszą czołowi styliści i blogerzy! Zobaczcie co królowało na ulicach Nowego Jorku podczas pierwszych dni NYFW!

Moda uliczna podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody

See the best street style moments from a snowy Day One at #NYFW: The Shows. | ?: @atif

Film zamieszczony przez użytkownika NYFW (@nyfw) 9 Lut, 2017 o 2:48 PST

Nowy Jork przywitał gości Tygodnia Mody śniegiem i mrozem! Na szczęście, w tym sezonie większość trendsetterów nie była na tyle zdeterminowana, żeby pozować do zdjęć w szpilkach. Na ulicach królowały modne martensy, platformy i kolorowe sneakersy. Obecność śniegu i brak słońca pozwolił nam podziwiać oryginalne zimowe stylizacje zaproszonych na pokazy gości.

The street style crowd rocked all their best fur accents for a frigid Day Two of #NYFW: The Shows. | ?: @moeeztali

Film zamieszczony przez użytkownika NYFW (@nyfw) 10 Lut, 2017 o 10:29 PST

Kolorowe płaszcze i futra na ulicach Nowego Jorku

Miłośniczki mody z całego świata postawiły podczas NYFW na wygodne, oryginalne kombinacje! Większość z nich bazowała na kolorowych futrzanych płaszczach i modnych, przeskalowanych puchowych kurtkach. Blogerki i stylistki zestawiały je z dużymi okularami przeciwsłonecznymi, wełnianymi rękawiczkami i czapkami typu beanie. 

  • Street style NYFW - FW 2017
  • Street style NYFW - FW 2017
  • Street style NYFW - FW 2017

Najmodniejsze akcesoria NYFW jesień- zima 2017

Ze względu na pogodę, to głównie akcesoria przyciągały największą uwagę podczas pierwszych dni trwającego właśnie Tygodnia Mody! Na ulicach Nowego Jorku dominowały czapki z daszkiem, metaliczne śniegowce i oczywiście torebki z najnowszych kolekcji znanych projektantów. Modelki rezygnowały z nich na rzecz uroczych i wygodnych plecaków. Blogerki modowe i dziennikarki postanowiły natomiast wykorzystać okazję do zaprezentowania eklektycznych stylizacji na cebulkę! 

Fot.: eastnews.pl, Instagram

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.