Kategorie

żona Kamila stocha

To ona rozkochała w sobie miliony Polaków – poznaj żonę Kamila Stocha

Stoch – to nazwisko jest od kilku dni na ustach wszystkich Polaków! Największe laury oczywiście przypadają Kamilowi, naszemu królowi Turnieju Czterech Skoczni, jednak… ten weekend objawił nam również kolejną gwiazdę, czyli żonę naszego mistrza! Kim jest Ewa Bilan-Stoch i co sprawiło, że rozkochała w sobie miliony obywateli? Sprawdź!

Żona na medal?

Ten weekend zapisze się na kartach rodziny Stochów jako wyjątkowy! Kamil na skoczni w Bischofshofen udowodnił, że nie ma sobie równych i kolejny raz stanął na najwyższym podium turnieju. Nasz skoczek na długo zagości w sercach Polaków, którzy ponownie mają powód, aby tłumnie wypełniać biało-czerwonymi flagami widownie przy skoczniach lub zasiadać rodzinnie przed ekranami telewizorów. Stochomania jest nieunikniona! Jednak nie tylko Kamil Stoch jest bohaterem ostatnich dni, w konsekwencji wydarzeń na świeczniku medialnym jest również jego żona Ewa!

Kamil niejednokrotnie podkreślał, że jego partnerka znacznie przyczyniła się swoją obecnością do jego sukcesów. Małżeństwo sprawiło, że poczuł stabilizację i pewność, że niezależnie od sytuacji, w domu czeka na niego ukochana kobieta. Dało mu to poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu łatwiej jest mu oczyścić umysł i skupić się przed samym oddaniem mistrzowskiego skoku. Kim zatem jest Ewa Bilan-Stoch, której tak wiele zawdzięczają kibice skoków narciarskich? Para poznała się w 2006 roku, a cztery lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Ewa, tak samo jak Kamil ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, gdzie trenowała judo. Jej pasją jest jednak fotografia, a najczęściej uwiecznia właśnie skoczków narciarskich. Oprócz tego partnerka Stocha prowadzi własną agencję marketingową, szkółkę dla młodych adeptów skoków oraz jest… menadżerką męża! Zdecydowanie nie jest to typ kobiety, która spoczywa na laurach partnera!

Styl Ewy Bilan-Stoch

Największy rozgłos przyniosła jej jednak Gala Sportowca Roku, na której reprezentowała swojego męża, który notabene wygrał ten plebiscyt. Ewa tego wieczoru olśniła wszystkich zgromadzonych oraz całą widownię przed ekranami telewizorów! Co przede wszystkim skradło serca widzów? Jej niesamowita skromność, którą zaprezentowała nie tylko w kreacji, jaką wybrała na galę (tutaj dowiesz się o niej więcej >>KLIK<<), ale również zachowaniu. Żona Kamila Stocha jednogłośnie została okrzyknięta objawieniem tegorocznej imprezy! Ania Lewandowska nie będzie zachwycona!

 

A jak Ewa wygląda w swoich naturalnych warunkach, czyli w otoczeniu śniegu i skoczni narciarskich? Żona Stocha stawia przede wszystkim na wygodę! Dlatego najczęściej wybiera ciepłe parki, które zapewniają jej komfort termiczny oraz ocieplane śniegowce. Na jej głowie zawsze goszczą wełniane czapki, w których, trzeba przyznać, Ewa wygląda niezwykle uroczo! Patrząc na uśmiech drugiej połówki Kamila Stocha, mamy wrażenie, że właśnie w takich stylizacjach czuje się najlepiej! Coś czujemy, że o tej Pani jeszcze nie raz będzie głośno!


W stylu Ewy Bilan-Stoch:

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.