Kategorie

żywa polska barbie

Żywa wersja plastikowej lalki! Poznaj polską Barbie

Każda z nas marzyła w dzieciństwie o lalce Barbie, jednak czy kiedykolwiek pomyślałaś, żeby stać się nią naprawę? Takie pragnienie zrodziło się kiedyś w głowie Anelli, która niezwykle dosłownie je zrealizowała. Poznaj naszą polską Barbie!

Barbie – Made in Poland

Pamiętasz jeszcze swoją lalkę Barbie? Idealne kształty, długie nogi, wąska talia, blond włosy i lazurowe oczy – każda z nas chciała ją mieć, przebierać, czesać, znaleźć dla niej Kena, z którym zamieszka w pięknym, plastikowym pałacu. Większość z nas niestety już z lalek wyrosła, pozostały one jedynie miłym obiektem wspomnień. Są jednak na świecie kobiety, dla których lalka Barbie była nie tylko upragnioną zabawką, ale stała się idolką do naśladowania! Tak, tak… coraz częściej słyszymy o dziewczynach pragnących stać się żywymi lalkami Barbie! Jeden „egzemplarz” mamy nawet u nas w Polsce. Poznajcie Anellie.

Kontrowersyjny trend zamieniania swojego ciała w żywy odpowiednik plastikowej lalki jest coraz bardziej popularny! Dziewczyny poddają się dziesiątkom operacji w drodze do wymarzonego ideału. Nie wystarczy jedynie zgrabna figura, długie blond włosy i niebieskie oczy – żywa Barbie musi być nierealnie perfekcyjna. Co za tym idzie? Wystarczy spojrzeć na naszą rodzimą Anellę. Dziewczyna sama przyznaje, że poddała się wielu operacjom plastycznym, które według niej nie są niczym nadzwyczajnym. Jej podejście do tematu chirurgicznej zmiany ciała obrazuje cytat z wizyty w DDTVN, gdzie polska żywa Barbie przyznała, że obecnie zrobienie biustu to jak pójście do piekarni po bułki. Co w takim razie u Anelli nie jest skalane skalpelem?

Ubrania w stylu polskiej Barbie:

Jak zostać żywą Barbie?

Patrząc na plastikową aparycję polskiej Barbie, mamy poczucie, że została ona stworzona w fabryce lalek. Anella z ogromną dbałością o szczegóły skrupulatnie dąży, aby stać się idealną kopią Barbie, dlatego m.in. powiększyła sobie o kilka rozmiarów biust i usta oraz poprawiła nos. Dodatkowo wzrok przyciąga jej nierealnie wyglądająca talia osy, jednak Anella zapewnia, że jest ona wynikiem ćwiczeń, nie skalpela, czy operacji wycięcia żeber. Efekt sztuczności wzmagają doczepiane długie blond włosy, mocny makijaż i soczewki o przenikliwym, niebieskim kolorze. Żywa Barbie podkreśla, że podchodzi do swojej metamorfozy z dużą dozą rozsądku i wszystkie zmiany planuje bardzo świadomie.

Dodatkowo, oprócz wyglądu Anella roztacza wkoło siebie aurę luksusu, charakterystycznego dla lalki Barbie. Wystarczy spojrzeć na jej konto na Instagramie. Na zdjęciach prezentuje się jedynie w otoczeniu prestiżowych przestrzeni, drogich samochodów i ubraniach od światowych projektantów. Ma również swojego Kena – polskiego Dudu, chłopaka i jednocześnie managera, który mocno wspiera swoją wybrankę w powziętej metamorfozie.

Co myślicie o polskiej żywej Barbie? Dajcie nam znać w komentarzu!  

Fot.: Instagram @anella_an_

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

21 komentarzy