Kategorie

Doda nosi strój kąpielowy optycznie powiększający biust

Bikini Dody będzie hitem lata. To kostium, który optycznie powiększa biust

Wychodzenie na plażę w stroju kąpielowym to dla ciebie udręka? To lepiej zobacz bikini Dody, w którym od razu poczujesz się jak prawdziwa bogini. Ten kostium czyni cuda, bo optycznie powiększa biust nawet o dwa rozmiary. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz. 

Mały biust to dla wielu kobiet ogromny atut, głównie ze względu na wygodę. Znajdą się jednak również panie, które rozmiar miseczki A wprawia w kompleksy. Nie ma jednak powodów do zmartwień. Jeśli marzysz o tym, by twój biust prezentował się zgrabnie, ale nieco bardziej okazale na plaży, to istnieje mnóstwo rozwiązań, by optycznie go powiększyć. W dodatku bez noszenia niewygodnych strojów kąpielowy z push-upem.

Doda znalazła idealne rozwiązanie, w którym twój biust będzie wyglądał na większy niż jest. Wszystko za sprawą jednego detalu.

Zobacz też: TOP 5 najmodniejszych strojów kąpielowych na lato 2023. Fasony, wzory i kolory, które będą rządzić na wakacjach

Ten strój kąpielowy pozwoli ci czuć się pewniej na plaży

Kostiumy kąpielowe z mocno usztywnianą górą z push-upem odchodzą w niepamięć. Teraz możesz osiągnąć efekt optycznego powiększenia biustu w zgodzie z wygodą. Klucz do sukcesu? Miseczki z ozdobą 3D. Takie biustonosze nawet bez wbudowanych gąbek i fiszbin sprytnie dodadzą piersiom objętości.

Weź przykład z Dody, która postawiła na bikini z górą zdobioną kwiatami stworzonymi z dodatkowych warstw materiału. Taki trójwymiarowy detal to zarówno ciekawa dekoracja, która sprawi, że wyróżnisz się z tłumu na plaży, jak i praktyczny akcent powiększający optycznie biust.

Zobacz też: Tym razem przesadziła? Dla Rozenek-Majdan umiar nie istnieje. Tak ubrała się na wakacjach

Podobną rolę spełnią falbany, aplikacje 3D czy efektowne marszczenia na miseczkach. Im więcej „zadzieje się” na biustonoszu od stroju kąpielowego, tym bardziej spektakularny efekt osiągniesz. Wystarczy spojrzeć na Natalię Lieber z Love Island, która postawiła na bikini z ozdobną kokardą i falbaniastym obszyciem miseczki, które pięknie podkreśliło jej piersi.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Doda

Odkryj najpiękniejsze stroje kąpielowe powiększające biust na Allani.pl