Kategorie

Redakcja

Anna Hudek

Polonistka–komparatystka zawodowo związana z projektowaniem tekstów, mediami społecznościowymi i content marketingiem. Specjalistka od tematów modowo–urodowych, o których pisze na co dzień. Prywatnie mama trójki dzieci wychowywanych w duchu bliskości, miłośniczka literatury dziecięcej i rodzinnego gotowania.

Karolina Górka

Absolwentka polonistyki, która wiedzę i umiejętności ze studiów przełożyła na wirtualne pióro, czyli content marketing i copywriting. Kręcą ją wnętrza, vintage, moda oraz wszystko, co spójne i estetyczne. Lubi sztukę, muzykę jazzową oraz kuchnię śródziemnomorską.

Katarzyna Wendzonka

Absolwentka dziennikarstwa, copywriterka i miłośniczka kawy, która zamiast zatrudnienia w lokalnej redakcji wybrała pracę w internecie. W ciągu dnia pisze o modzie i nie tylko – żaden temat nie jest jej straszny, a w wolnych chwilach czyta wszystko, co wpadnie jej w ręce, próbuje swoich sił w kuchni i śledzi nowinki ze świata online.

Małgorzata Bożek

Szuka modowych inspiracji w sztuce, w sieci i na ulicy. Lubi niecodzienne połączenia, ale ceni też minimalizm – na wybiegu i w życiu. Poza tym, że pisze, nałogowo czyta, ogląda i słucha. Kocha podróże, kawę i sny.

Kontakt do redakcji / Współpraca
redakcja@allani.pl

 

Redakcja - poznaj redakcję serwisu Trendy Allani.pl! Specjalnie dla Ciebie nasz zespół każdego dnia przygotowuje starannie wyselekcjonowane materiały z branży Fashion & Beauty, tworząc niepowtarzalne miejsce w sieci, idealne dla wszystkich fanów mody! Praca jest jednocześnie naszą pasją, dzięki której realizujemy swoje największe marzenia i po prostu robimy to, co kochamy! W skład naszego zespołu contentowego wchodzą redaktorki, dla których nie ma żadnych modowych tajemnic: dzięki nam poznasz wszystkie nowinki z wybiegów i największych domów mody, dowiesz się, jakie marki są obecnie na topie oraz w końcu pokochasz swoje ciało i będziesz umiała je podkreślić idealnymi fasonami ubrań! W naszym zespole znajdziesz zarówno doświadczonego PR managera i stylistę, wielbicielkę szycia historycznych kostiumów, absolwentkę dziennikarstwa, jak i właścicielkę własnej firmy biżuteryjnej, a nawet blogerkę modową i początkującą piosenkarkę! Wszystkie staramy się realizować wyłącznie w obszarach, które nas pasjonują. Dzięki temu jesteś czytelnikiem jedynego w swoim rodzaju poradnika modowego, który z jednej strony może być dla Ciebie ogromnym źródłem wiedzy, a z drugiej idealną opcją na odrobinę relaksu! Niezwykle cieszy nas Wasze zaangażowanie, dlatego też czekamy na wszelkie komentarze, uwagi i sugestie!