Kategorie

damskie brwi

Brwi boy brows – poznaj gorący urodowy trend

Teraz najważniejsze są brwi! Co chwilę w dziale urody pojawia się kolejny ciekawy trend. Co tym razem stało się hitem? Sprawdź, co kryje się pod nazwą boy brows!

Regulacja brwi wymaga czasu i precyzji. W te wakacje zapomnij o wyrywaniu włosów, skuś się na nowy trend, czyli boy brows.  Na chłopięce brwi decyduje się coraz więcej gwiazd, a na Instagramie co chwilę widać kolejne zdjęcie z hasztagiem #Straighbrows. Poznaj bliżej ten gorący urodowy hit!

Boy brows – jak wyglądają?

To już kolejny hit z Korei, który przyjął się w Europie i Ameryce. Jak wyglądają boy brows? Brwi są proste, gęste, dość szerokie, dlatego bardzo przypominają męskie. Wyglądają niesłychanie naturalnie, a zarazem są niezwykle mocne. Azjatki zapominają na chwilę o regulacji i misternym układaniu włosków, stawiają na autentyczność oraz luz. Ty też możesz!

Jak stworzyć najmodniejsze brwi sezonu?

Chłopięce brwi nie wymagają zbyt wiele czasu. Wystarczy jedynie zadbać o ich gęstość i naturalny kształt. Włoski wyrywasz wyłącznie tylko po to, aby nadać prostą formę. Przerwy i ubytki należy uzupełnić, np. stosując kredkę, cień lub inne specjalistyczne kosmetyki do brwi. Przyda Ci się również grzebyk, który pomoże Ci „okiełznać” boy brows. Dzięki niemu podkreślisz oprawę oczu oraz nadasz twarzy łagodniejsze rysy. Ten trend ma same zalety!

Największe fanki nowego, urodowego trendu

Celebrytki pokochały chłopięce, mocne brwi! Anja Rubik, Chiara Ferragni, Anna Ewers oraz Emma Roberts – to tylko kilka przykładów na to, że ten trend się przyjął. Wyraziste, gęste włoski stały się ich znakiem rozpoznawczym! Z dnia na dzień widać coraz większe zainteresowanie tą urodową nowinką. Kobiety porzuciły cienkie, delikatne kreski, teraz stawiają na wyrazistą, zdecydowaną oprawę oczu. Może i Ty skusisz się na boy brows?

Fot.: Instagram, ONS, Shutterstock

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.