Kategorie

jakie paski będą modne jesienią?

Jak podkreślić talię, czyli przegląd modnych pasków

Pasek to najmodniejszy dodatek kilku ostatnich lat. Jest znacznie tańszy niż nowa torebka czy buty, jednak nie mniej efektowny. Sprawdź, które modele będziemy nosić jesienią i zimą!

Podkreślona, wąska talia od wielu już lat jest mocnym trendem. Aby osiągnąć taki efekt, potrzebujemy dodatku w postaci paska. Który wariant znajdziemy w kolekcjach na sezon jesień-zima 2017/18? Jesteś ciekawa? Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych modeli pasków.

Ekstra długi pasek

To zdecydowana nowość na wybiegach! Bardzo długi pasek możemy nosić aż na dwa różne sposoby. Oplatamy go dwukrotnie wokół talii lub puszczamy zupełnie luźno – dzięki temu mocno zwisa w dół. Warto zrobić efektowną pętlę lub kokardę – ten detal podkręci każdy look! Ekstra długi pas świetnie komponuje się z grubymi materiałami, np. dzianiną oraz futrem.

Zgrany duet

Podwójny pasek był jednym z letnich hitów, a w jesiennych propozycjach wraca w zupełnie nowej odsłonie. Uwaga – teraz jest bardzo ciasno spięty! Każdy z pasków może mieć zupełnie inny kolor, jednak zawsze łączy je identyczna szerokość lub materiał. Załóż dwa identyczne modele, albo wykorzystaj ekstra długi fason i zapleć go dwa razy wokół talii. Dzięki temu niekoniecznie musisz inwestować w kolejny dodatek!

Modne paski:

Gorsetowy pas

Gorsetowe pasy wróciły do świata mody w wielkim stylu. To największe zaskoczenie kilku ostatnich lat! Kobiety znów zapragnęły mieć wąską talię osy. Ciekawe, co na to powiedziałaby Coco Chanel, zagorzała przeciwniczka gorsetów? Natomiast inni projektanci pokochali ten trend i ponownie lansują szerokie, skórzane pasy oraz produkty z dużą klamrą. Nie ważne, który wariant wybierzesz – oba dają spektakularny efekt!

Szerokie pasy:

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.