Kategorie

konturowanie biustu

Jak powiększyć piersi bez skalpela?

Chciałabyś, aby Twoje piersi prezentowały się perfekcyjnie na ważnym spotkaniu czy imprezie? Mamy no to sposób, który już od wielu lat jest stosowany w branży mody, jednak publicznie rzadko się o nim mówi. Ostatnio jedna z polskich celebrytek zastosowała ten trik i… nie można było oderwać wzroku od jej piersi. Oceń sama, czy ta metoda działa!

Naturalne powiększanie biustu – konturowanie

Spójrz tylko na piersi Dody, prawda, że wyglądają fenomenalnie? Nie jest tajemnicą, że biust celebrytki od momentu jej wkroczenia na polską scenę show-biznesu zmienił się diametralnie, w szczególności zyskał na wielkości i objętości. Nie jest to konsekwencja cudu, ale oczywiście zasługa wprawnych dłoni chirurga plastycznego. Mimo że piersi celebytki są niewątpliwie imponujące, Doda nadal stara się wizualnie polepszyć ich wygląd. Gwiazda jednak tym razem stawia na nieinwazyjne metody, a dokładnie na konturowanie dekoltu przy pomocy kosmetyków.

Spójrzcie tylko na biust celebrytki – już na pierwszy rzut oka widać, że jego wygląd jest dziełem wprawnego wizażysty. Piersi zostały tak „wyrysowane”, że wydają się jeszcze bardziej krągłe, niż w rzeczywistości. Dodatkowo efekt WOW zapewnia umiejętnie zastosowany strobing, czyli konturowanie przy pomocy rozświetlacza. Tak „ubrane” w makijaż piersi przyciągają wzrok i sprawiają, że dekolt jest naprawdę imponujący! Oczywiście ten trik makijażowy nie jest żadnym odkryciem, w świecie show-biznesu wykorzystywany jest niezwykle często. To właśnie dzięki tej sztuczce modelki na wybiegu (m.in. Aniołki Victoria’s Secret) prezentują się niczym chodzące ideały! Chcesz uzyskać podobny efekt? Zaopatrz się w pędzle, bronzer oraz rozświetlacz i zaczynamy!

Konkurowanie biustu krok po kroku

Do wykonania odpowiedniego konturowania biustu będziesz potrzebowała grubego pędzla, bronzera oraz rozświetlacza. Gotowa? Czas upiększyć swój dekolt!

  • Niewielką ilość bronzera nałóż nad i pod obojczyki. Następnie jasny produkt rozprowadź pomiędzy stworzonymi liniami, bezpośrednio na kości. Produkty rozetrzyj przy pomocy pędzla, tak, aby zatarły się kontury.
  • Teraz czas na biust. Stwórz pomiędzy i nad piersiami dwie linie bronzerem, a następnie rozetrzyj je pędzlem, tak aby utworzyły łuk. Pod ciemnym cieniem zaaplikuj rozświetlacz i rozblenduj go, tak aby kontury kosmetyków równomiernie się przenikały – dzięki temu Twój biust wizualnie będzie wydawał się pełniejszy.
  • Rozświetlacz możesz zastosować również w okolicy mostka, wtedy piersi będą wydawać się większe, niż w rzeczywistości.

Prawda, że nie jest to skomplikowany zabieg? Po kilku próbach nabierzesz wprawy, a Twój biust na każdej imprezie będzie wyglądał imponująco.


Rzeczy w których Twój dekolt będzie wyglądał pięknie:

Fot.: EastNews, Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.